Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas: impressie van het project 1

Nieuwbouwproject

Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas

Residencial Serena is een exclusief nieuwbouwproject van slechts 43 woningen met twee en drie slaapkamers in Las Lagunas de Mijas. Ruime terrassen, lichte ruimtes en penthouses met een spectaculair terras met eigen zwembad.

Kort antwoord: Residencial Serena is een nieuwbouwproject van 43 appartementen in Las Lagunas, Mijas. Op 26 oktober 2026 staan ze in ons aanbod voor € 255.000 tot € 470.000, met 2 tot 3 slaapkamers, 2 badkamers, 55 tot 84 m² bebouwd en terrassen van 5 tot 93 m². De oplevering is gepland in het eerste kwartaal van 2028.

43
Woningen
€ 255.000
Laagste vraagprijs
2 tot 3
Slaapkamers
Q1 2028
Geplande oplevering

Bronnen: eigen aanbod van Imagine Marbella (Resales Online, 26 oktober 2026) en de projectomschrijving. Vraagprijzen zijn geen verkoopprijzen.

Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas: impressie van het project 1Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas: impressie van het project 2Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas: impressie van het project 3Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas: impressie van het project 4Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas: impressie van het project 5Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas: impressie van het project 6Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas: impressie van het project 7Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas: impressie van het project 8Residencial Serena, Las Lagunas de Mijas: impressie van het project 9

Nu te koop

Woningen in Residencial Serena

TypeSlaapkamersBebouwdTerrasVraagprijs
Appartement2 tot 355 tot 84 m²5 tot 93 m²vanaf € 255.000
Penthouse met privézwembad2 tot 3tot 84 m²tot 93 m²tot € 470.000

Stand van ons aanbod op 26 oktober 2026. Wil je de plannen, de afwerkingslijst of de opleverdatum? Vraag het ons, we sturen je alles binnen 24 uur.

Voor wie?

Is Residencial Serena iets voor jou?

Ideaal als je

  • een betaalbaar nieuw appartement zoekt dicht bij alle diensten
  • een penthouse met eigen zwembad wilt
  • energiezuinig wilt wonen met aerothermie
  • wilt investeren met een klein voorschot tijdens de bouw

Ook interessant als je

  • een appartement met gym en coworking in Las Lagunas zoekt (kijk dan ook naar Residencial Áurea)
  • een appartement met wellness zoekt (kijk dan ook naar Biznaga)
  • een woning met drie slaapkamers op het zuiden zoekt (kijk dan ook naar Electus)

Wat is Residencial Serena?

Residencial Serena is een exclusief nieuwbouwproject van slechts 43 woningen met twee en drie slaapkamers, ontworpen voor rust, comfort en levenskwaliteit. De woningen hebben ruime terrassen, lichte ruimtes, volledig ingerichte keukens en een hoogwaardige afwerking. De penthouses vallen op door hun spectaculaire terrassen met eigen zwembad.

De woningen

Elke woning heeft twee badkamers, waarvan een en suite, een keuken die open is naar de leefruimte, inbouwkasten, airconditioning, aerothermie en dubbele beglazing. Er zijn overdekte en privéterrassen, en de penthouses hebben een solarium. Het afgesloten complex heeft een lift, een parlofoon, een gemeenschappelijk zwembad en gemeenschappelijke tuinen.

Een penthouse met eigen zwembad

De penthouses van Residencial Serena zijn bijzonder: op een terras tot 93 m² heb je je eigen zwembad, met de rust en privacy van een villa maar het gemak van een appartement. Je hoeft geen tuin te onderhouden, je hebt een lift tot aan je deur en je deelt de kosten van het complex met de andere eigenaars. Voor wie het hele jaar wil genieten van het buitenleven, of een tweede verblijf zoekt dat je makkelijk afsluit als je vertrekt, is dat een sterke combinatie.

Prijzen en betaling in oktober 2026

Op 26 oktober 2026 staan de woningen van Residencial Serena in ons aanbod voor € 255.000 tot € 470.000. Bij nieuwbouw betaal je 10% btw en 1,2% zegelrecht (AJD) bovenop de prijs, plus notaris-, registratie- en advocaatkosten. Op kosten bij aankoop reken je het totaal voor jouw situatie uit.

Bij reservatie betaal je € 6.000, bij het koopcontract 15%, tijdens de bouw 15% en de resterende 70% bij oplevering, gepland in het eerste kwartaal van 2028.

De ligging: Las Lagunas

Las Lagunas de Mijas is het levendige stadsdeel van Mijas tegen Fuengirola aan, met alle diensten in de buurt: supermarkten, winkelcentra, scholen, sportvoorzieningen en het grote Gran Parque de la Costa del Sol. Je bent vlot verbonden met Fuengirola, Marbella, Málaga en de luchthaven, en het strand van Fuengirola is op korte afstand.

Wonen in Mijas

Mijas is een van de grootste gemeenten van de Costa del Sol en heeft drie gezichten. Hoog in de heuvels ligt Mijas Pueblo, een wit Andalusisch bergdorp met smalle straatjes en een uitzicht tot ver over zee. Langs de kust strekt Mijas Costa zich uit, met La Cala, Riviera del Sol, Calahonda en El Chaparral: lange zandstranden, een boulevard en veel restaurants. In het binnenland ligt Las Lagunas, een levendige woonkern met winkels, scholen en sportvoorzieningen, tegen Fuengirola aan.

Mijas is ook een echte golfgemeente, met onder meer La Cala Resort, Mijas Golf en Calanova Golf. De luchthaven van Málaga ligt op een twintigtal tot dertig minuten rijden, Fuengirola en Marbella zijn vlakbij, en de A-7 en de AP-7 verbinden je snel met de hele kust. Daardoor is Mijas gewild bij gezinnen die hier het hele jaar wonen, bij gepensioneerden en bij kopers van een tweede verblijf.

Waarom Residencial Serena?

Een nieuw appartement vanaf € 255.000, of een penthouse met eigen zwembad, in een kleinschalig complex dicht bij alle voorzieningen: Residencial Serena is een uitstekende keuze om te wonen of te investeren aan de Costa del Sol.

Een appartement als tweede verblijf

Een nieuw appartement is de makkelijkste vorm van een tweede verblijf aan de Costa del Sol. Tuin, zwembad en gemeenschappelijke delen worden onderhouden door de gemeenschap van eigenaars, dus je hoeft je nergens zorgen over te maken als je weg bent. Met een lift, een parkeerplaats en een berging heb je het comfort van nieuwbouw, en je geniet bijna het hele jaar van de zon. Wil je verhuren als je er niet bent, vraag dan vooraf na welke vergunning nodig is; we zetten de regels voor je op een rij.

Het hele jaar genieten

De Costa del Sol heeft een van de mildste klimaten van Europa, met veel zon en zachte winters. In de zomer leef je buiten, rond het zwembad en op de terrassen. In de herfst en de lente is het ideaal weer om te golfen, te wandelen of te fietsen, en ook in de winter lunch je vaak in de zon. Lees er meer over in ons artikel over het microklimaat van Marbella. Zo gebruik je een woning hier niet alleen in de vakantie, maar het hele jaar door.

Zo verloopt een bezichtiging

Wil je Residencial Serena zien? We plannen de bezichtiging rond je reis, ook op korte termijn. Vooraf sturen we je de plannen, de afwerkingslijst en een berekening van de kosten bij aankoop, zodat je goed voorbereid aankomt. Ter plaatse tonen we je niet alleen de woning, maar ook de buurt: de dichtstbijzijnde scholen en winkels, het strand en de golfbanen. Zo zie je meteen hoe het dagelijkse leven hier aanvoelt.

Liever eerst op afstand kennismaken? Dan doen we een videogesprek en lopen we samen door de plannen. Je beslist pas als je alles weet, en we begeleiden je in het Nederlands, Engels, Frans of Spaans.

Kopen op plan: zo werkt het

Bij nieuwbouw teken je eerst een reservatie, daarna een koopcontract met een voorschot, en betaal je de rest bij oplevering bij de notaris. Volgens de Spaanse wet moeten voorschotten op nieuwbouw gewaarborgd zijn met een bankgarantie of een verzekering. Laat dat altijd nakijken, samen met de bouwvergunning en de planning. We doen die juridische controle samen met een onafhankelijke advocaat, en we begeleiden je van de eerste bezichtiging tot de sleuteloverdracht, in jouw taal. Bekijk ook alle nieuwbouw in Mijas.

Veelgestelde vragen over Residencial Serena

Waar ligt Residencial Serena?

In Las Lagunas de Mijas, dicht bij alle diensten en vlot verbonden met Fuengirola, Marbella, Málaga en de luchthaven.

Wat kost een woning in Residencial Serena?

Op 26 oktober 2026 staan de woningen van Residencial Serena in ons aanbod voor € 255.000 tot € 470.000. Bij nieuwbouw komen daar 10% btw, 1,2% zegelrecht en notaris- en registratiekosten bij.

Hoeveel woningen telt Residencial Serena?

43 woningen met twee en drie slaapkamers.

Hebben de penthouses een zwembad?

Ja, de penthouses hebben een groot terras met eigen zwembad.

Kan ik Residencial Serena bezichtigen?

Ja. We plannen de bezichtiging rond je reis en sturen je vooraf de plannen, de afwerkingslijst en de prijslijst.

Liever alles op papier?Prefer everything on paper?Vous préférez tout sur papier ?¿Prefieres tenerlo todo en papel?

Neem de volledige gids meeTake the complete guide with youEmportez le guide completLlévate la guía completa

Alle kosten, het aankoopproces en de checklists in één document. Handig om te bewaren, te delen of af te printen voor je bezichtigingsreis.All costs, the buying process and the checklists in one document. Handy to keep, share or print for your viewing trip.Tous les frais, le processus d’achat et les listes de contrôle dans un seul document. Pratique à conserver, à partager ou à imprimer pour votre voyage de visites.Todos los costes, el proceso de compra y las listas de comprobación en un solo documento. Práctico para guardar, compartir o imprimir para tu viaje de visitas.

Aankoopgids Costa del Sol van Imagine MarbellaCosta del Sol buying guide by Imagine MarbellaGuide d’achat Costa del Sol d’Imagine MarbellaGuía de compra Costa del Sol de Imagine Marbella

Gratis aankoopgidsFree buying guideGuide d’achat gratuitGuía de compra gratuita

Alles wat je moet weten, in één gidsEverything you need to know, in one guideTout ce qu’il faut savoir, dans un seul guideTodo lo que necesitas saber, en una sola guía

  • Het aankoopproces stap voor stapThe buying process step by stepLe processus d’achat étape par étapeEl proceso de compra paso a paso
  • Alle kosten, met rekenvoorbeeldAll costs, with a worked exampleTous les frais, avec un exemple chiffréTodos los costes, con un ejemplo de cálculo
  • De 12 gemeentes vergelekenThe 12 municipalities comparedLes 12 communes comparéesLos 12 municipios comparados
  • Checklists voor je reis en voor je tekentChecklists for your trip and before you signListes de contrôle pour votre voyage et avant de signerListas de comprobación para tu viaje y antes de firmar
Dit veld is voor validatiedoeleinden en moet ongewijzigd blijven.
Privacy(Vereist)
Vervolgmails

Je krijgt de gids meteen op je scherm en in je mailbox. Geen spam.You get the guide instantly on screen and in your inbox. No spam.Vous recevez le guide immédiatement à l’écran et dans votre boîte mail. Pas de spam.Recibes la guía al instante en pantalla y en tu correo. Sin spam.

Boulevard langs de zee in Marbella

Interesse in Residencial Serena?

Vraag plannen en prijslijst aan

We nemen binnen 24 uur persoonlijk contact met je op. Vrijblijvend, discreet en in jouw taal.

  • Plannen, afwerkingslijst en actuele beschikbaarheid
  • Bezichtiging gepland rond jouw reis
  • Begeleiding van reservatie tot notaris en sleuteloverdracht

WhatsApp+34 691 531 911