Vrijstaande villa met zwembad en gastenappartement in Río Real, Marbella
€ 2.450.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 5 badkamers
- 426 m² woonoppervlakte
- 900 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa in Río Real, Marbella, met 4 slaapkamers, 5 badkamers en een perceel van 900 m². Er zijn een privézwembad, een tuin en een apart gastenappartement in de semi-kelder. Golf, zee en het centrum liggen dichtbij.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa in Río Real staat op een perceel van 900 m² en heeft 426 m² bebouwde oppervlakte, verdeeld over een begane grond en een semi-kelder. Er zijn vier slaapkamers en vijf badkamers, een privézwembad en een eigen tuin. De villa ligt op het oosten.
De woning
Vanuit de hal kom je op de begane grond in een woon-eetkamer van ongeveer 65 m² met open haard en directe toegang tot de terrassen. De volledig ingerichte keuken meet zo'n 25 m² en geeft ook toegang tot buiten. Een tweede, aparte eetkamer van 35 m² biedt extra ruimte voor familiediners of om gasten te ontvangen. Op deze verdieping liggen drie slaapkamers, waarvan twee met eigen badkamer, plus een gastentoilet en een sauna.
In de semi-kelder vind je een zelfstandig gastenappartement met woonkamer, slaapkamer, badkamer, keuken en een groot terras. Ook de berging en een garage voor twee auto's zitten op dit niveau. Personeelsverblijf wordt eveneens genoemd bij de kenmerken.
Kenmerken
- Airconditioning en open haard
- Overdekt en privéterras, plus portieken
- Inbouwkasten, bijkeuken en berging
- Privézwembad en privétuin
- Garage en meerdere privéparkeerplaatsen
- Woongebied met afgesloten toegang, intercom en alarmsysteem
- Uitzicht op bergen, golfbaan, tuin en zwembad
Ligging
Río Real ligt in Marbella, op ongeveer 4 kilometer van het centrum. In de omgeving vind je golf, zee, haven en jachthaven, scholen en bos, en openbaar vervoer is in de buurt. Dat maakt de villa praktisch voor wie zowel rust als voorzieningen dichtbij wil.
Voor wie
De villa past bij gezinnen of bij wie regelmatig gasten of familie ontvangt, dankzij het aparte appartement en de vele terrassen. De staat wordt als goed omschreven, en wie de woning naar eigen smaak wil aanpassen, vindt hier veel ruimte om dat te doen.
Kenmerken
- Categorie
- Golf
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Open haard
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Sauna, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Personeel accommodatie
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Oosten
- Parkeergelegenheid
- Garage, Meer dan een, Privé
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Omheind complex, Deurbel met intercom, Alarmsysteem
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij haven, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Dichtbij bos, Dichtbij jachthaven, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Bergen, Golf, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft vier slaapkamers en vijf badkamers. Drie slaapkamers liggen op de begane grond, de vierde zit in het gastenappartement in de semi-kelder.
Is er een zwembad en een tuin?
Ja, er zijn een privézwembad en een privétuin op het perceel van 900 m². Vanuit de woning heb je uitzicht op zwembad, tuin, golfbaan en bergen.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er is een garage voor twee voertuigen en er zijn meerdere privéparkeerplaatsen.
Welke voorzieningen liggen in de buurt?
Volgens de gegevens liggen golf, zee, haven, jachthaven, scholen, bos en het centrum van Marbella dichtbij.





















































