Villa in Los Flamingos, Benahavís, met zeezicht en verwarmd zwembad
€ 3.495.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 5 slaapkamers
- 5 badkamers
- 537 m² woonoppervlakte
- 1.092 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa met vijf slaapkamers op een perceel van 1.092 m², recent gerenoveerd en volledig gemeubileerd. Panoramisch uitzicht op zee, bergen en golfbaan, met een verwarmd zwembad en tuin.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa staat in Los Flamingos, in de gemeente Benahavís, op een perceel van 1.092 m² met 537 m² bebouwde oppervlakte. Het huis heeft vijf slaapkamers en vijf badkamers, verdeeld over drie niveaus. Het is recent gerenoveerd, in uitstekende staat en volledig gemeubileerd.
Indeling van de villa
Op zwembadniveau liggen twee slaapkamers met eigen badkamer en inbouwkasten, een bioscoopruimte en een speelkamer. Ook de garage ligt op deze verdieping. Alle ruimtes geven toegang tot het zwembadterras. Op de begane grond vind je de hal, de woon-eetkamer, een volledig uitgeruste keuken, een toilet en een slaapkamer en suite met een overdekt terras en een groot open terras. Op de eerste verdieping liggen twee slaapkamers en suite, waaronder de hoofdslaapkamer met eigen terras en kleedkamer. Verder zijn er een kelder, een fitnessruimte, een berging en een bijkeuken.
Tuin, zwembad en uitzicht
De aangelegde tuin is privé en makkelijk te onderhouden. Het verwarmde privézwembad heeft een infinity rand en een ruim terras. Met de ligging op het zuidoosten en een barbecue is het buiten prettig verblijven. Vanuit de woning kijk je uit op zee, bergen, de golfbaan en de tuin, met een panoramisch effect.
Comfort en veiligheid
- Airconditioning (koelen en verwarmen), open haard en vloerverwarming in de badkamers
- Domotica, dubbele beglazing, glasvezel en wifi
- Elektrische rolluiken en videofoon
- 24-uurs bewaking in een afgesloten woonwijk
- Ondergrondse parkeerplaats en garage, met plaats voor meer dan één auto
Ligging en voor wie
Golf, winkels en scholen liggen in de buurt. De villa past bij een gezin dat veel ruimte zoekt, bij golfliefhebbers en bij wie een volledig ingerichte woning wil betrekken, als vaste woning of als vakantiehuis aan de Costa del Sol.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Vakantiehuis, Luxe, Bestaande bouw, Modern
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Vooraf geinstalleerde A/C, Warme A/C, Koude A/C, Open haard, Vloerverwarming Badkamers
- Huidige Staat
- Uitstekend, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Privé terras, WiFi, Sportschool, Speelzaal, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Barbecue, Dubbele beglazing, Domotics, Kelder, Optische vezel
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé, Fraai aangelegd, Eenvoudig onderhoud
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuidoost
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage, Meer dan een
- Zwembad
- Privé, Verwarmd
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Golf, Weids, Tuin
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers heeft de villa?
De villa heeft vijf slaapkamers en vijf badkamers, verdeeld over drie niveaus. Alle slaapkamers die in de beschrijving worden genoemd, hebben een eigen badkamer.
Is het zwembad verwarmd?
Ja, het privézwembad is verwarmd en heeft een infinity rand met een groot terras eromheen.
Welke uitzichten heeft de woning?
Je hebt panoramisch uitzicht op zee, bergen, de golfbaan en de tuin.
Is de villa gemeubileerd?
Ja, de villa is volledig gemeubileerd en recent gerenoveerd, met een volledig uitgeruste keuken.
Vergelijkbare woningen
Vrijstaande Villa te koop in Los Flamingos
Los Flamingos
€ 12.750.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Los Flamingos
Los Flamingos
€ 9.900.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Los Flamingos
Los Flamingos
€ 6.250.000Excl. belastingen, notaris en advocaat







































































