Villa met zeezicht en golfzicht in Finca Cortesín, Casares
€ 3.790.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 3 badkamers
- 395 m² woonoppervlakte
- 2.194 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa van 395 m² op een perceel van 2.194 m², met drie slaapkamers en drie badkamers. Privézwembad, tuin op drie niveaus en panoramisch uitzicht op golfbaan en zee.
Over deze woning
De villa
Deze vrijstaande villa heeft 395 m² bouwoppervlak en staat op een perceel van 2.194 m² in een golfomgeving in Casares. Het woonoppervlak ligt op één niveau, met drie slaapkamers en drie badkamers. De keuken met zithoek loopt open door in de eetplek en de woonkamer, vanwaar je over de golfbaan kijkt. Marmeren vloeren, dubbele beglazing en airconditioning zorgen voor comfort. De woning wordt volledig gemeubileerd aangeboden.
Elke slaapkamer heeft een eigen badkamer, inbouwkasten en grote ramen met uitzicht op het terras. In de badkamers vind je een vrijstaand bad of een ruime douche, met telkens twee wastafels.
Terras, zwembad en tuin
Het terras is deels overdekt en grenst aan het privézwembad: een infinity pool van 13 meter breed. Vanaf de woning kijk je uit op de golfbaan, het platteland, de tuin en de zee, en het uitzicht is panoramisch. De ligging is zuidwest.
De privétuin is verdeeld over drie niveaus:
- een eetplek met barbecue en buitenkeuken op het eerste niveau
- een ruime moestuin op het laagste niveau
- vijgen, mango, citroen, limoen, granaatappel en banaan tussen de tropische beplanting
Er is overdekt parkeren, met plaats voor meer dan één auto.
Ligging
De villa ligt in een afgesloten omgeving met beveiliging de klok rond. Winkels, het dorp en openbaar vervoer liggen dichtbij. De stranden van Casares zijn met de auto snel bereikt. In de ene richting ligt Estepona, in de andere richting Sotogrande.
Voor wie
Deze villa past bij wie ruimte en privacy zoekt, met alles op één niveau, een grote tuin en een zwembad, in een rustige golfomgeving aan de Costa del Sol. Ook als tweede woning is het een praktische keuze, want de woning is gemeubileerd en de omgeving is beveiligd.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Luxe
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Goed, Nieuwbouw
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Gedeeltelijk ingericht, Woonkeuken
- Zonorientatie
- Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Overdekt, Meer dan een
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Omheind complex, 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Dichtbij winkels, Dichtbij stad
- Uitzicht
- Zee, Golf, Landelijk, Weids, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft drie slaapkamers, elk met een eigen badkamer, en drie badkamers in totaal.
Heeft de villa een zwembad?
Ja, er is een privézwembad: een infinity pool van 13 meter breed, naast het deels overdekte terras.
Welk uitzicht heeft de woning?
Je hebt panoramisch uitzicht op de golfbaan, het platteland, de tuin, het zwembad en de zee.
Wordt de villa gemeubileerd verkocht?
Ja, de woning wordt volledig gemeubileerd aangeboden.
Vergelijkbare woningen
Vrijstaande Villa te koop in Finca Cortesín
Finca Cortesín
€ 8.700.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Finca Cortesín
Finca Cortesín
€ 8.700.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Finca Cortesín
Finca Cortesín
€ 6.750.000Excl. belastingen, notaris en advocaat


















































