Villa met panoramisch zeezicht en privézwembad in Elviria, Marbella
€ 2.495.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 5 slaapkamers
- 5 badkamers
- 571 m² woonoppervlakte
- 1.443 m² perceel
- Zwembad
Deze vrijstaande villa ligt in Elviria, in het oostelijke deel van Marbella. Op een perceel van 1.443 m² staat een woning van 571 m² met vijf slaapkamers, een privézwembad en zicht op zee.
Over deze woning
De villa
Deze vrijstaande villa staat in Elviria, in het oostelijke deel van Marbella. De woning heeft 571 m² bebouwde oppervlakte, verdeeld over drie niveaus, en staat op een perceel van 1.443 m². Ze werd gebouwd in 1998, verkeert in uitstekende staat en heeft een klassieke Andalusische uitstraling met vijf slaapkamers en vijf badkamers.
Indeling
Op de begane grond kom je binnen in een ruime hal. Daar vind je de woonkamer met open haard, die uitkomt op de tuin en het terras, een aparte eetkamer en een tweede zitkamer, ook met open haard. De keuken heeft een aparte bijkeuken en een provisiekamer. Verder zijn er een gastentoilet en twee slaapkamers, waarvan één met eigen open haard, die een volledige badkamer delen.
Op de bovenverdieping ligt de hoofdslaapkamer met inloopkleding, een badkamer met bubbelbad, een open haard en een groot terras met panoramisch zeezicht. Twee extra slaapkamers hebben elk een eigen badkamer.
Op het onderste niveau is een ondergrondse garage voor meerdere auto's. Daar zit ook een extra ruimte die je kunt inrichten als thuisbioscoop, fitnessruimte, gastenverblijf of speelkamer, met een eigen badkamer. Een wijnkelder maakt het geheel compleet.
Kenmerken en buitenruimte
- Privézwembad en een goed onderhouden, private tuin met onder andere citroen, avocado en mango
- Zuidoriëntatie met zeezicht, panoramisch uitzicht en uitzicht op tuin en zwembad
- Airconditioning, centrale verwarming en open haarden
- Marmeren vloeren, inbouwkasten, elektrische rolluiken en alarmsysteem
- Spelkamer, gastenappartement en bijkeuken
- Meerdere privéparkeerplaatsen
Ligging en voor wie
Elviria ligt dicht bij de zee, golfbanen, winkels en scholen, en er is openbaar vervoer in de buurt. De stranden en het winkelcentrum van Elviria zijn in ongeveer vijf minuten met de auto bereikbaar, het centrum van Marbella in circa twintig minuten.
De villa past bij gezinnen die veel ruimte zoeken, bij golfliefhebbers en bij wie een permanente woonplek of tweede verblijf aan de Costa del Sol wil met privacy en zicht op zee.
Kenmerken
- Categorie
- Luxe
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Centrale verwarming, Open haard
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Inbouwkasten, Nabij vervoer, Speelzaal, Gasten appartement, Bijkeuken, Marmeren vloeren, Jacuzzi
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Gedeeltelijk ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Meer dan een, Privé
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Elektrische rolluiken, Alarmsysteem
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij scholen
- Uitzicht
- Zee, Weids, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft vijf slaapkamers en vijf badkamers, verdeeld over drie niveaus.
Hoe groot zijn de woning en het perceel?
De bebouwde oppervlakte is 571 m² en het perceel meet 1.443 m².
Is er een zwembad en een garage?
Ja, er is een privézwembad in de tuin en een ondergrondse garage met plaats voor meerdere voertuigen.
Wat is er in de buurt van de villa?
Stranden, winkels, golfbanen en scholen liggen in de buurt. Het centrum van Marbella is ongeveer twintig minuten rijden.







































































