Villa aan de golfbaan in El Paraiso, Benahavís
€ 4.600.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 6 slaapkamers
- 7 badkamers
- 967 m² woonoppervlakte
- 1.961 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa van 967 m² op een perceel van 1.961 m², direct aan de golfbaan in El Paraiso. Zes slaapkamers, zeven badkamers, privézwembad en een zelfstandig appartement.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa ligt in El Paraiso, in de gemeente Benahavís, direct aan de golfbaan. Vanuit het huis kijk je uit over de golf, de tuin en de bergen. Met 967 m² bebouwd oppervlak op een perceel van 1.961 m² is het een bijzonder ruime woning met veel mogelijkheden.
De woning
De villa heeft zes slaapkamers en zeven badkamers, verdeeld over drie niveaus. Op de bovenverdieping liggen twee grote slaapkamersuites, elk met eigen badkamer, inloopkast en privéterras. Beneden vind je ruime, lichte woon- en eetkamers die openen naar het terras, een aparte keuken met eigen buitenzitplek en nog twee slaapkamers. De keuken is volledig uitgerust. Het huis verkeert in goede staat en heeft marmeren vloeren, airconditioning en een open haard. De woning wordt ongemeubileerd aangeboden.
Kelderverdieping en gastenverblijf
Op het lagere niveau is veel extra ruimte:
- garage voor meerdere auto's
- wijnkelder en studeerkamer
- spelkamer of bibliotheek
- bergruimte en wasruimte
- extra slaapkamer met badkamer
- zelfstandig appartement, bruikbaar als gastenverblijf of personeelsverblijf
Buiten en veiligheid
De villa heeft een overdekt terras, een privéterras, een aangelegde privétuin en een privézwembad. De ligging is op het westen. Voor de beveiliging zijn er een alarmsysteem, videofoon, camera's en elektrische rolluiken. Er is ook een laadpunt voor elektrische auto's en er zijn meerdere privéparkeerplaatsen.
Ligging en voor wie
Winkels, de zee, het centrum en scholen liggen in de buurt, en er is openbaar vervoer. De villa past bij een gezin dat veel ruimte en privacy zoekt aan de golfbaan. Ook wie het huis wil renoveren, moderniseren of herontwikkelen, vindt hier een grote basis om mee te werken.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Investering, Luxe
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Open haard
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Overdekt terras, Nabij vervoer, Privé terras, WiFi, Speelzaal, Gasten appartement, Gastenverblijf, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Personeel accommodatie, Kelder
- Meubilering
- Ongemeubileerd
- Tuin
- Privé, Fraai aangelegd
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- West
- Parkeergelegenheid
- Garage, Meer dan een, Privé, EV-laadpaal
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, Alarmsysteem
- Ligging
- Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen
- Uitzicht
- Bergen, Golf, Tuin
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft zes slaapkamers en zeven badkamers, verdeeld over drie niveaus.
Is er een gastenverblijf?
Ja, er is een zelfstandig appartement dat je als gastenverblijf of personeelsverblijf kunt gebruiken.
Hoe groot zijn het huis en het perceel?
Het bebouwde oppervlak is 967 m² en het perceel is 1.961 m² groot.
Is er een zwembad en parkeergelegenheid?
Ja, er is een privézwembad en een garage voor meerdere auto's, plus een laadpunt voor elektrische auto's.
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type tussen € 3.500.000 en € 6.200.000, in Benahavís.
Vrijstaande Villa te koop in Monte Mayor
Monte Mayor
€ 4.895.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

















































