Vrijstaande Villa te koop in El Chaparral
€ 1.599.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 3 badkamers
- 212 m² woonoppervlakte
- 795 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande Villa in El Chaparral, Mijas: 4 slaapkamers, 3 badkamers, 212 m² woonoppervlakte, 795 m² perceel, zwembad. Vraagprijs € 1.599.000 (€ 7.542/m²). Referentie IMR5530045. Nieuw in ons aanbod sinds 30 oktober 2026.
Over deze woning
Gelegen in de gewilde villa-wijk El Chaparral, op slechts vijf minuten van La Cala de Mijas, biedt deze indrukwekkende villa met vier slaapkamers en drie badkamers een geweldige kans aan de costa del sol op één praktische verdieping. De indeling loopt van een ruime entreehal naar een lichte open keuken en woonkamer met schitterend uitzicht op de kustlijn. Drie verdere slaapkamers, een gedeelde badkamer en een eigen en-suite maken het geheel compleet. De keuken is uitgerust met stenen werkblad en ingebouwde apparatuur. De badkamers beschikken over vloerverwarming. Door het hele huis vindt u nieuwe ramen, airconditioning en LED-verlichting. Buiten omgeven aangelegde tuinen een privézwembad, met parkeergelegenheid voor twee auto's en een geautomatiseerde toegangspoort. El Chaparral Golf Club ligt om de hoek, en het strand en de voorzieningen van La Cala de Mijas zijn op slechts enkele minuten afstand. Een uitzonderlijke keuze voor golfliefhebbers en degenen die op zoek zijn naar een permanente woning of vakantieverblijf aan de Costa del Sol.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Vakantiehuis, Luxe, Bestaande bouw, Modern
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C, Vloerverwarming Badkamers
- Huidige Staat
- Uitstekend, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Berging, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing, Optische vezel
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid, Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Meer dan een, Privé
- Zwembad
- Privé
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Dichtbij bos
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater, Telefoon
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Weids, Bos
Vergelijkbare woningen
Vrijstaande Villa te koop in El Chaparral
El Chaparral
€ 2.548.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in El Chaparral
El Chaparral
€ 2.548.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in El Chaparral
El Chaparral
€ 2.548.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

































































