Tussenverdieping Appartement te koop in Los Almendros
€ 335.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 93 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Tussenverdieping Appartement in Los Almendros, Benahavís: 2 slaapkamers, 2 badkamers, 93 m² woonoppervlakte, zwembad. Vraagprijs € 335.000 (€ 3.602/m²). Referentie IMR5293519.
Over deze woning
Een heerlijk 2-slaapkamer appartement op de middelste verdieping, gelegen in de populaire woonwijk Las Terrazas in Los Almendros, nabij Monte Halcones.
Georiënteerd op het zuiden, voor zon gedurende vrijwel de hele dag, geniet u van een prachtig uitzicht op de Middellandse Zee vanuit een verhoogde positie.
Het appartement verkeert in goede staat. Perfect voor zowel vakantiegangers als permanente bewoners om direct te betrekken. Het beschikt over een keuken en woonkamer, samen met 2 ensuite badkamers en een mooi terras. De hoofdslaapkamer heeft eveneens een prachtig uitzicht op zee.
De gemeenschap is gelegen in een rustige, bosrijke woonwijk, op korte rijafstand van het winkelcentrum Monte Halcones. Er is een gemeenschappelijk zwembad en een clubhuis beschikbaar voor eigenaren.
Voor wie op zoek is naar een 3-slaapkamer appartement: er is een grote keuken die eventueel verbouwd kan worden tot een 3e slaapkamer, in combinatie met het creëren van een open keuken.
De M2 in de Nota Simple bedragen 93m2. De woning beschikt over een eerste bewoningsvergunning.
De gemeenschap staat geen korte-termijnverhuur toe.
Parkeren is gemeenschappelijk.
Details zijn correct naar ons beste weten, maar onder voorbehoud van verificatie.
Kenmerken
- Huidige Staat
- Goed
- Meubilering
- Optioneel
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Gemeenschappelijk
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Ligging
- Urbanisatie
- Uitzicht
- Zee, Bos
Vergelijkbare woningen
Bovenverdieping Appartement te koop in Los Almendros
Los Almendros
€ 695.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Los Almendros
Los Almendros
€ 620.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Los Almendros
Los Almendros
€ 599.000Excl. belastingen, notaris en advocaat









































