Appartement in La Quinta, Benahavís, frontline golf met zeezicht
€ 599.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- 100 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Appartement op een middelste verdieping in La Quinta, Benahavís, met 3 slaapkamers, 2 badkamers en 100 m² woonoppervlak. Het ligt direct aan de golfbaan en heeft panoramisch uitzicht op golf en zee.
Over deze woning
Dit appartement ligt in La Quinta, in de gemeente Benahavís, op een middelste verdieping direct aan de golfbaan. Met 100 m² bebouwde oppervlakte, drie slaapkamers en twee badkamers biedt het genoeg ruimte voor een gezin, voor gasten of voor wie graag een extra kamer als werkplek gebruikt.
De woning
De woonkamer is open en licht en gaat over in een moderne, volledig ingerichte keuken met hoogwaardige apparatuur. Er zijn drie slaapkamers, waaronder een hoofdslaapkamer met eigen badkamer. De afwerking is verzorgd en strak, met een minimalistische uitstraling.
Het terras kijkt uit over de golfbaan en de zee. Door de oriëntatie op het zuidwesten is het een prettige plek om van de zon te genieten, zeker richting de late namiddag.
Kenmerken
- Appartement op een middelste verdieping
- 3 slaapkamers en 2 badkamers
- 100 m² bebouwd
- Oriëntatie zuidwest
- Frontline golf met golfzicht en panoramisch uitzicht
- Gemeenschappelijk zwembad en gemeenschappelijke tuin
- Gelegen in een afgesloten woonpark
Ligging
La Quinta is een gewilde woonzone in Benahavís. Restaurants, winkels en dagelijkse voorzieningen zijn dichtbij. Puerto Banús, het strand en meerdere bekende golfbanen liggen op korte rijafstand.
Voor wie
Dit appartement past bij golfliefhebbers die vlak aan de baan willen wonen. Het is geschikt als vaste woonplaats, maar ook als tweede verblijf aan de Costa del Sol, voor wie rust, uitzicht en een goed bereikbare omgeving zoekt zonder een grote tuin te moeten onderhouden.
Kenmerken
- Categorie
- Golf
- Huidige Staat
- Nieuwbouw
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Zonorientatie
- Zuid West
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Ligging
- Eerstelijns golf
- Uitzicht
- Golf, Weids
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft drie slaapkamers en twee badkamers. Een van de slaapkamers is een hoofdslaapkamer met eigen badkamer.
Welk uitzicht heeft de woning?
Vanaf het terras heb je panoramisch uitzicht over de golfbaan en de zee. De woning ligt frontline golf.
Zijn er gemeenschappelijke voorzieningen?
Ja, er zijn een gemeenschappelijk zwembad en een gemeenschappelijke tuin. De woning ligt in een afgesloten woonpark.
Hoe groot is het appartement en op welke windrichting ligt het?
Het appartement heeft 100 m² bebouwde oppervlakte en is georiënteerd op het zuidwesten.
Vergelijkbare woningen
Bovenverdieping Appartement te koop in La Quinta
La Quinta
€ 2.000.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Begane grond appartement te koop in La Quinta
La Quinta
€ 1.950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat


















































