Appartement met panoramisch uitzicht in La Cala de Mijas
€ 469.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- 99 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Appartement van 99 m² op een middenverdieping in La Cala de Mijas, met drie slaapkamers, twee badkamers en een privéterras. Het ligt in een afgesloten complex aan een golfbaan, met uitzicht op golfbaan en bergen.
Over deze woning
Dit appartement op een middenverdieping heeft een bebouwde oppervlakte van 99 m², drie slaapkamers en twee badkamers. De woning verkeert in uitstekende staat. Het ligt in La Cala de Mijas, in de gemeente Mijas aan de Costa del Sol, in een afgesloten woonwijk direct aan een golfbaan.
De woning
De drie slaapkamers hebben alle drie inbouwkasten. Eén slaapkamer heeft een eigen badkamer (en suite), daarnaast is er een tweede badkamer. Via het privéterras, dat deels overdekt is, geniet je buiten van het uitzicht. Dat uitzicht is panoramisch en reikt over de golfbaan tot aan de bergen. Airconditioning zorgt voor comfort in de warme maanden. Een aparte bijkeuken en een berging maken het dagelijks gebruik praktisch.
Kenmerken
- 99 m² bebouwd, drie slaapkamers, twee badkamers
- Privéterras, deels overdekt
- Inbouwkasten en en suite badkamer
- Airconditioning
- Lift in het gebouw
- Bijkeuken en berging
- Ondergrondse eigen parkeerplaats
Het complex
Het afgesloten complex heeft een gemeenschappelijke tuin, een gemeenschappelijk zwembad en een apart kinderbad. Dat maakt het ook geschikt voor gezinnen met jonge kinderen.
Ligging
Het appartement ligt aan de rand van de golfbaan, met golf direct op de stoep en uitzicht over het groen. De zee en scholen zijn dichtbij. La Cala de Mijas is een geliefd stuk Costa del Sol, waar je het dagelijkse leven en vrije tijd goed kunt combineren.
Voor wie
Deze woning past bij golfliefhebbers, bij gezinnen die dicht bij scholen en zee willen wonen en bij wie een comfortabel tweede huis aan de kust zoekt. De opzet met drie slaapkamers en twee badkamers biedt ruimte voor gasten.
Kenmerken
- Categorie
- Goedkoop, Golf, Investering, Luxe, Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Privé terras, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk, Kinderbad
- Beveiliging
- Omheind complex
- Ligging
- Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan, Dichtbij zee, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Uitzicht
- Bergen, Golf, Weids
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft drie slaapkamers en twee badkamers, waarvan één en suite. Alle slaapkamers hebben inbouwkasten.
Is er parkeergelegenheid en opslagruimte?
Ja, er is een eigen ondergrondse parkeerplaats. Daarnaast hoort er een berging bij en is er een bijkeuken in de woning.
Welke voorzieningen heeft het complex?
Het complex is afgesloten en heeft een gemeenschappelijke tuin, een gemeenschappelijk zwembad en een kinderbad.
Wat voor uitzicht heeft het appartement?
Het uitzicht is panoramisch, met zicht op de golfbaan en de bergen.
Vergelijkbare woningen
Tussenverdieping Appartement te koop in La Cala de Mijas
La Cala de Mijas
€ 1.150.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in La Cala de Mijas
La Cala de Mijas
€ 990.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in La Cala de Mijas
La Cala de Mijas
€ 990.000Excl. belastingen, notaris en advocaat














































