Appartement in Benahavís dorp, 2 slaapkamers en bergzicht
€ 540.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 106 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Dit gemeubileerde appartement van 106 m² ligt op een middenverdieping in Benahavís dorp. Het heeft twee slaapkamers, twee badkamers en uitzicht op de bergen. Het gemeenschappelijke zwembad, de lift en een berging maken het compleet.
Over deze woning
Het appartement
Dit appartement op een middenverdieping heeft 106 m² bebouwde oppervlakte, twee slaapkamers en twee badkamers. De staat is uitstekend en de woning wordt volledig gemeubileerd aangeboden. Je kunt er dus meteen in. De keuken is gerenoveerd, de slaapkamers hebben inbouwkasten en grote ramen zorgen voor veel daglicht. Met schuifdeuren kun je de woonruimte praktisch en stijlvol afscheiden van de slaapruimte. Airconditioning houdt het binnen het hele jaar prettig.
Kenmerken
- 2 slaapkamers en 2 badkamers
- 106 m² bebouwd
- Uitstekende staat, volledig gemeubileerd
- Airconditioning
- Uitzicht op de bergen, oriëntatie noordwest
- Lift in het gebouw
- Berging en gemeenschappelijke parking
- Gemeenschappelijke tuin en gemeenschappelijk zwembad
Ligging
Het appartement ligt in Benahavís dorp, op ongeveer 500 meter van het oude dorpscentrum. Daar vind je restaurants, winkels en dagelijkse voorzieningen. Scholen en winkels liggen dicht bij de woning, en ook een golfbaan is in de buurt. Wie graag wandelt, heeft een park en de rivier de Guadalmina vlakbij, met paden door het groen. Puerto Banús en meerdere golfbanen bereik je in ongeveer 15 minuten met de auto.
Voor wie is dit appartement?
De combinatie van een compacte, goed onderhouden woning, een rustige ligging en alles op loopafstand maakt dit appartement interessant voor wie een vaste woonplaats zoekt of een comfortabel tweede huis aan de Costa del Sol. Omdat alles al aanwezig is, hoef je zelf weinig meer te regelen. Een bezichtiging geeft je het beste beeld van de indeling en het uitzicht.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Lift, Berging
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Zonorientatie
- Noordwest
- Parkeergelegenheid
- Gemeenschappelijk
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij scholen
- Uitzicht
- Bergen
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft twee slaapkamers en twee badkamers op 106 m² bebouwde oppervlakte.
Wordt het appartement gemeubileerd verkocht?
Ja, de woning is volledig gemeubileerd en in uitstekende staat.
Welke voorzieningen zijn er in het gebouw?
Je vindt er een lift, een berging, gemeenschappelijke parking, een gemeenschappelijke tuin en een gemeenschappelijk zwembad.
Wat is er in de buurt?
Het oude dorpscentrum van Benahavís ligt op ongeveer 500 meter. Puerto Banús en verschillende golfbanen zijn in ongeveer 15 minuten met de auto bereikbaar.
Vergelijkbare woningen
Tussenverdieping Appartement te koop in Benahavís
Benahavís
€ 3.499.500Excl. belastingen, notaris en advocaat
Begane grond appartement te koop in Benahavís
Benahavís
€ 1.695.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Begane grond appartement te koop in Benahavís dorp
Benahavís dorp
€ 1.580.000Excl. belastingen, notaris en advocaat











































