PenthouseNieuw

Penthouse te koop in La Cala de Mijas

€ 1.675.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

Penthouse te koop in La Cala de Mijas
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 2 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 3 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 4 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 5 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 6 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 7 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 8 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 9 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 10 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 11 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 12 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 13 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 14 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 15 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 16 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 17 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 18 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 19 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 20 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 21 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 22 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 23 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 24 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 25 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 26 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 27 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 28 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 29 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 30 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 31 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 32 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 33 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 34 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 35 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 36 van 37
Penthouse te koop in La Cala de Mijas, foto 37 van 37
1/37
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 138 m² woonoppervlakte
  • Zwembad

Penthouse in La Cala de Mijas, Mijas: 3 slaapkamers, 2 badkamers, 138 m² woonoppervlakte, zwembad. Vraagprijs € 1.675.000 (€ 12.138/m²). Referentie IMR5527564. Nieuw in ons aanbod sinds 30 oktober 2026.

Over deze woning

Exclusief penthouse met drie slaapkamers en panoramisch zeezicht in Royal Palms, La Cala de Mijas

Oppervlaktes volgens het officiële plan: binnenruimte 137,97 m²; buitenruimte (terrassen en solarium) 167,64 m²; totaal 305,61 m².

Panoramisch zeezicht, warme avondzon en het strand op wandelafstand. Dit westgerichte penthouse met drie slaapkamers in Peach Palm, fase 2 van Royal Palms, combineert een bijzondere ligging binnen het resort met het bruisende kustleven van La Cala de Mijas.

Het weidse uitzicht over de Middellandse Zee vormt het decor van elke dag. Dankzij de westelijke oriëntatie geniet je van het warme middag- en avondlicht en de veranderende kleuren boven zee. Een uitnodigende plek om te ontspannen, samen te komen met familie en vrienden en lange mediterrane avonden te beleven.

Het strand en het hart van La Cala dichtbij

Op circa twaalf minuten wandelen ligt Playa El Bombo, met zijn brede zandstrand en gezellige chiringuito's. Ook het centrum van La Cala de Mijas is te voet bereikbaar. Deze geliefde kustplaats biedt uitstekende restaurants, sfeervolle wijnbars, levendige terrasjes en winkels. Van een ontspannen stranddag tot een uitgebreid diner of een glas wijn aan zee: alles ligt binnen handbereik.

Supermarkten en dagelijkse voorzieningen bevinden zich eveneens dichtbij. Dankzij de vlotte aansluiting op de A-7 verplaats je je gemakkelijk langs de Costa del Sol. Marbella en Puerto Banús liggen op circa vijftien à twintig minuten rijden, Estepona op ongeveer een halfuur en de luchthaven van Málaga op circa vijfentwintig minuten, afhankelijk van het verkeer.

Sport en wellness vlak tegenover Peach Palm

De toekomstige sport- en wellnesszone van Royal Palms komt vlak tegenover Peach Palm te liggen. Daarmee vind je uitgebreide mogelijkheden voor ontspanning en beweging op enkele passen van je woning: een spa, binnenzwembad, fitnessruimte en banen voor tennis, padel en pickleball.

Het resortconcept omvat daarnaast buitenzwembaden met strandinstap, jacuzzi's, een sauna en aangelegde gemeenschappelijke tuinen. Een aantrekkelijke omgeving om te genieten van het buitenleven, actief bezig te zijn en tot rust te komen.

Een bijzondere combinatie binnen Royal Palms

Drie slaapkamers, panoramisch zeezicht, een westelijke oriëntatie en de toekomstige sport- en wellnessvoorzieningen vlak tegenover je woning: dit penthouse brengt de kwaliteiten van Royal Palms samen. Met het strand en het gezellige centrum van La Cala op wandelafstand is het een aantrekkelijke uitvalsbasis om volop van de Costa del Sol te genieten.

Een extra voordeel bij aankoop

Als resale valt dit penthouse in Andalusië doorgaans onder 7% overdrachtsbelasting (ITP), tegenover de gebruikelijke 10% btw bij nieuwbouw. Dat betekent een verschil van drie procentpunten in het belastingtarief. De uiteindelijke belasting hangt af van de toepasselijke belastinggrondslag en de omstandigheden van de aankoop; overige aankoopkosten komen daar nog bij.

Ervaar ‌zelf ‌het ‌panoramische ‌zeezicht ‌en ontdek deze ‌bijzondere ‌plek in ‌La Cala de ‌Mijas. ‌Neem ‌contact met ‌ons op ‌voor ‌meer informatie of ‌om ‌een ‌privébezichtiging ‌in ‌te ‌plannen.

Kenmerken

Categorie
Koopje, Noodzakelijke verkoop, Golf, Vakantiehuis, Investering, Luxe, Bestaande bouw, Modern
Klimaatbeheersing
Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C, Centrale verwarming, Vloerverwarming, Vloerverwarming Badkamers
Huidige Staat
Uitstekend, Nieuwbouw
Extra's
Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Zonnebank, Satelliet TV, WiFi, Sportschool, Sauna, Paddle tennissen, Tennisbaan, Berging, Ensuite badkamer, Gehandicapten toegang, Barbecue, Dubbele beglazing, 24-uurs receptie, Buurt van een kerk, Optische vezel
Meubilering
Volledig gemeubileerd
Tuin
Gemeenschappelijk, Fraai aangelegd
Keuken
Volledig ingericht
Zonorientatie
Zuid, Zuid West, West
Parkeergelegenheid
Garage, Meer dan een
Zwembad
Gemeenschappelijk, Binnenzwembad, Verwarmd, Ruimte voor zwembad, Kinderbad
Beveiliging
Omheind complex, Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, 24-uurs beveiliging
Ligging
Voorstad, Commerciele omgeving, Dorp, Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij scholen, Urbanisatie
Voorzieningen
Elektriciteit, Drinkwater, Telefoon, Zonne-energie water verwarming
Uitzicht
Zee, Weids, Tuin, Zwembad

Vergelijkbare woningen

Bekijk alle woningen