Geschakelde Woning te koop in La Trinidad
€ 224.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 1 badkamers
- 55 m² woonoppervlakte
Geschakelde Woning in La Trinidad, Málaga: 2 slaapkamers, 1 badkamers, 55 m² woonoppervlakte. Vraagprijs € 224.000 (€ 4.073/m²). Referentie IM5507323.
Over deze woning
Een zeldzaam object vol karakter, volledig gerenoveerd in 2025 en prachtig gedecoreerd met veel smaak.
Dit charmante stadshuis van 55 m² valt direct op door de originele indeling, warme sfeer en unieke stijl. Elke ruimte is zorgvuldig ontworpen om een interieur te creëren dat zowel functioneel als elegant is en barst van het karakter.
Volledig gerenoveerd in 2025 met gebruik van kwaliteitsmaterialen, behoudt de woning haar authentieke karakter terwijl ze het comfort biedt van een eigentijds huis, doordacht en smaakvol ingericht.
Bij binnenkomst treft u een lichte en prachtig gemeubileerde woonkamer aan, die uitkomt op een heerlijke private binnenplaats, het ware hart van de woning. Het natuurlijke licht, de verschillende niveaus en de zorgvuldig ontworpen ruimtes geven het pand een zeer uitgesproken persoonlijkheid.
De open keuken, perfect geïntegreerd in het woongedeelte, is volledig ingericht en uitgerust.
Het huis beschikt bovendien over een ruime slaapkamer met een tweepersoonsbed, evenals een tweede woonkamer, momenteel in gebruik als ontspanningsruimte, die eenvoudig kan worden omgevormd tot een tweede slaapkamer, afhankelijk van uw behoeften.
Een badkamer met douche maakt de woning compleet.
Een ongebruikelijke indeling vol karakter
Verdeeld over twee niveaus en verbonden door kleine trappen, biedt deze woning een originele en intieme indeling. Het is bijzonder aantrekkelijk voor wie op zoek is naar iets anders dan een traditioneel appartement.
Gelegen in een zeer rustige doodlopende straat, geniet de woning van een vredige en aangename omgeving, met overwegend Spaanse buren. Parkeren is mogelijk in de straat, hoewel er geen privé of toegewezen parkeerplaatsen zijn.
Een centrale, authentieke en historische locatie
Het huis is gelegen in een populaire en historische wijk, die het hele jaar door levendig is en gewaardeerd wordt om de authentieke sfeer, terwijl het ook ideaal gelegen is nabij alle voorzieningen.
Op loopafstand vindt u winkels, openbaar vervoer en dagelijkse diensten, evenals de Bailén Market en het Civil Hospital.
Plaza de la Constitución en El Corte Inglés liggen op slechts 20 minuten lopen, ongeveer 1.4 km.
Een uitstekende investeringsmogelijkheid
Een ander groot voordeel is dat de woning beschikt over een actieve toeristische verhuurvergunning, wat het een aantrekkelijke kans maakt voor wie op zoek is naar een beleggingspand met potentieel voor inkomsten uit toeristische verhuur.
Een zeldzaam object vol charme
Een charmante, volledig gerenoveerde, elegante en unieke woning op een uitstekende centrale locatie.
Een pand met een echte ziel en karakter, waar elk niveau, elke ruimte en elk decoratief detail bijdraagt aan het creëren van een werkelijk unieke sfeer.
Een oprecht verborgen pareltje, ideaal als eigen woning én als investeringsobject.
Kenmerken
- Categorie
- Investering
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C
- Huidige Staat
- Goed, Onlangs gerenoveerd, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Nabij vervoer, Privé terras, Optische vezel
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Keuken
- Volledig ingericht
- Parkeergelegenheid
- Straat
- Ligging
- Stad, Dichtbij winkels, Dichtbij stad, Dichtbij scholen
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Telefoon










































