Appartement op de bovenste verdieping in Altos de los Monteros, Marbella
€ 850.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 100 m² woonoppervlakte
- 49 m² perceel
- Zwembad
Modern nieuwbouwappartement op de bovenste verdieping met 2 slaapkamers, 2 badkamers en 100 m² woonoppervlak. Door de ligging op het zuidwesten heb je zeezicht en panoramisch uitzicht. De woning is klaar om in te trekken.
Over deze woning
De woning
Dit nieuwbouwappartement ligt op de bovenste verdieping en heeft 100 m² bebouwde oppervlakte met twee slaapkamers en twee badkamers. De keuken is volledig ingericht en loopt open over in de woonkamer, zodat koken en samenzijn bij elkaar komen. De slaapkamers hebben ingebouwde kleerkasten. De woning is klaar om in te trekken.
Op het zuidwesten gericht krijg je veel licht en uitzicht op zee, over de tuin en panoramisch. Het terras is overdekt en privé. Daarnaast is er een solarium om van de zon te genieten.
Comfort en uitrusting
- Warme en koude airconditioning
- Vloerverwarming
- Domotica en glasvezel
- WiFi en satelliet-tv
- Berging in het gebouw
- Garageplaats met oplaadpunt voor elektrische auto
Het complex
Het appartement maakt deel uit van een afgesloten complex met 24 uursbeveiliging, alarmsysteem en videofoon. Je deelt verzorgde, aangelegde tuinen en een gemeenschappelijk zwembad dat verwarmd is. Verder zijn er een fitnessruimte, een sauna en een bar.
Ligging
Altos de los Monteros ligt in Marbella. In de omgeving vind je golfbanen en winkels, en volgens de beschrijving zijn het strand, de oude kern van Marbella en een winkelcentrum ongeveer vijf minuten weg. Je woont dus rustig, maar met alles dichtbij.
Voor wie
Dit appartement past bij mensen die een modern, nieuw huis zoeken met zeezicht en voorzieningen binnen handbereik. Denk aan een vaste woning aan de kust of een tweede verblijf voor een stel of klein gezin dat graag golf speelt, sport en buiten leeft.
Kenmerken
- Categorie
- Nieuwe Bouwproject
- Klimaatbeheersing
- Warme A/C, Koude A/C, Vloerverwarming
- Huidige Staat
- Nieuwbouw
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Privé terras, Zonnebank, Satelliet TV, WiFi, Sportschool, Sauna, Berging, Bar, Domotics, Optische vezel
- Tuin
- Gemeenschappelijk, Fraai aangelegd
- Keuken
- Volledig ingericht, Woonkeuken
- Zonorientatie
- Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Garage, Privé, EV-laadpaal
- Zwembad
- Gemeenschappelijk, Verwarmd
- Beveiliging
- Omheind complex, Deurbel met intercom, Alarmsysteem, 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels
- Uitzicht
- Zee, Weids, Tuin
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft twee slaapkamers en twee badkamers op 100 m² bebouwde oppervlakte.
Welk uitzicht heeft de woning?
Door de ligging op het zuidwesten heb je zeezicht, panoramisch uitzicht en uitzicht over de tuin.
Welke voorzieningen zijn er in het complex?
Er is een verwarmd gemeenschappelijk zwembad, een fitnessruimte, een sauna, een bar en aangelegde gemeenschappelijke tuinen.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er is een privé garageplaats met een oplaadpunt voor elektrische auto's en een aparte berging.
Vergelijkbare woningen
Nieuwbouw van hetzelfde type tussen € 640.000 en € 1.100.000, in Marbella.
Tussenverdieping Appartement in Soleil, Marbella
Marbella
€ 840.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement in The Grove, San Pedro de Alcántara
San Pedro de Alcántara
€ 839.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Bovenverdieping Appartement in Sira Homes, Elviria
Elviria
€ 870.000Excl. belastingen, notaris en advocaat















































