Begane grond appartement

Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol

€ 299.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 2 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 3 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 4 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 5 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 6 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 7 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 8 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 9 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 10 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 11 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 12 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 13 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 14 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 15 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 16 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 17 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 18 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 19 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 20 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 21 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 22 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 23 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 24 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 25 van 26
Begane grond appartement te koop in Riviera del Sol, foto 26 van 26
1/26
  • 2 slaapkamers
  • 1 badkamers
  • 75 m² woonoppervlakte
  • Zwembad

Begane grond appartement in Riviera del Sol, Mijas: 2 slaapkamers, 1 badkamers, 75 m² woonoppervlakte, zwembad. Vraagprijs € 299.000 (€ 3.987/m²). Referentie IMR5495056.

Over deze woning

Charmant appartement met 2 slaapkamers in een wooncomplex in Pueblo-stijl

Dit charmante appartement met 2 slaapkamers en 1 badkamer ligt in een rustig wooncomplex in Pueblo-stijl, omgeven door veel groen en prachtig onderhouden gemeenschappelijke tuinen. Met zijn ontspannen sfeer, terras op het zuiden en uitstekende ligging op loopafstand van dagelijkse voorzieningen en het strand, biedt deze woning volop mogelijkheden als permanente woning of vakantieverblijf.

Het appartement beschikt over een comfortabele woonkamer met directe toegang tot een aangenaam overdekt terras op het zuiden. Een heerlijke buitenruimte om te ontspannen, buiten te eten en het hele jaar door te genieten van het klimaat aan de Costa del Sol.

De woning is in de huidige staat prima bewoonbaar en alles functioneert naar behoren. Met enkele moderniseringen en persoonlijke aanpassingen kan de nieuwe eigenaar het appartement echter omtoveren tot een bijzonder aantrekkelijke mediterrane woning.

Bewoners kunnen gebruikmaken van een gemeenschappelijk zwembad, omgeven door groene tuinen die bijdragen aan het rustige en traditionele karakter van het complex.

Een van de grootste pluspunten van deze woning is de gunstige ligging. Supermarkten, cafés, bars, restaurants, een apotheek, dierenkliniek en tandarts bevinden zich allemaal op loopafstand. Ook het strand is gemakkelijk te voet bereikbaar. Het populaire Max Beach ligt eveneens vlakbij voor wie op zoek is naar een wat levendigere sfeer aan zee.

Voor een meer traditionele Spaanse ervaring ligt ook de chiringuito El Juncal vlakbij, waar u direct aan zee kunt genieten van verse vis en mediterrane gerechten.

Een charmante woning met een ontspannen sfeer, veel groen en een uitstekende ligging dicht bij zowel voorzieningen als de kust. Ideaal voor kopers die op zoek ‌zijn ‌naar ‌een ‌woning ‌waar ze direct ‌van ‌kunnen genieten, ‌met tegelijkertijd de ‌mogelijkheid ‌om ‌deze in ‌de toekomst ‌verder ‌te moderniseren en ‌naar ‌eigen ‌smaak ‌aan ‌te ‌passen.

Kenmerken

Categorie
Bestaande bouw
Klimaatbeheersing
Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C
Huidige Staat
Goed
Extra's
Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Marmeren vloeren, Barbecue, Buurt van een kerk
Meubilering
Ongemeubileerd
Tuin
Gemeenschappelijk
Keuken
Volledig ingericht
Zonorientatie
Zuid
Parkeergelegenheid
Straat
Zwembad
Gemeenschappelijk
Ligging
Commerciele omgeving, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Urbanisatie
Voorzieningen
Elektriciteit, Drinkwater
Uitzicht
Tuin, Straat

Vergelijkbare woningen

Woningen van hetzelfde type tussen € 220.000 en € 400.000, in Mijas.

Bekijk alle vergelijkbare woningen