Appartement op de begane grond met zeezicht in Ojén
€ 960.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 3 badkamers
- 132 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Ruim appartement van 132 m² op de begane grond in Ojén, met twee slaapkamers en een privéterras op het zuidwesten. Je kijkt uit over zee, bergen en bos. Het ligt in een afgesloten complex met verwarmd zwembad en ondergrondse parkeerplaats.
Over deze woning
Het appartement
Dit appartement op de begane grond in Ojén heeft 132 m² bebouwde oppervlakte en ligt op het zuidwesten. De open leefruimte brengt woonkamer, eethoek en een volledig ingerichte keuken samen. Grote glazen schuifdeuren laten veel daglicht binnen en verbinden de woning met het terras.
Er zijn twee slaapkamers, beide met een eigen badkamer. Dat geeft zowel jezelf als je gasten de nodige privacy. Daarnaast is er een gastentoilet. De slaapkamers hebben inbouwkasten en de woning wordt ongemeubileerd aangeboden, zodat je de inrichting helemaal naar eigen smaak kiest.
Terras en uitzicht
Het overdekte privéterras ligt op het zuidwesten, met zicht op zee, bergen en bos. Zo heb je een buitenruimte om te eten, te zitten en te ontspannen, met zon in de middag en avond. Bij de woning hoort ook een eigen privétuin.
Voorzieningen
- Lift in het gebouw
- Ondergrondse, private parkeerplaats
- Eigen berging
- Gemeenschappelijke tuin en verwarmd gemeenschappelijk zwembad
- Afgesloten complex met 24-uurs beveiliging en receptie
- Privé leisureclub voor bewoners
Ligging en voor wie
Ojén ligt in het binnenland van Marbella, in een rustige omgeving vlak bij bos en met scholen in de buurt. Het complex ligt in een laagbouwomgeving, omgeven door beschermd natuurgebied, wat bijdraagt aan rust en privacy.
Dit appartement past bij gezinnen of koppels die het hele jaar in Ojén willen wonen, maar ook bij wie een comfortabel tweede huis zoekt met veel buitenruimte en zicht op zee.
Kenmerken
- Categorie
- Investering, Luxe
- Huidige Staat
- Nieuwbouw
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Privé terras, Berging, 24-uurs receptie
- Meubilering
- Ongemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk, Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk, Verwarmd
- Beveiliging
- Omheind complex, 24-uurs beveiliging
- Ligging
- Dichtbij scholen, Dichtbij bos, Urbanisatie
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Bos
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft twee slaapkamers, beide met een eigen badkamer, plus een gastentoilet. De bebouwde oppervlakte is 132 m².
Welk uitzicht en welke oriëntatie heeft de woning?
De woning ligt op het zuidwesten en heeft uitzicht op zee, bergen en bos vanaf het overdekte privéterras.
Zijn parkeerplaats en berging inbegrepen?
Ja, er hoort een private ondergrondse parkeerplaats en een eigen berging bij de woning.
Welke gemeenschappelijke voorzieningen zijn er?
Bewoners hebben een gemeenschappelijke tuin, een verwarmd gemeenschappelijk zwembad, een privé leisureclub, een lift en 24-uurs receptie en beveiliging in een afgesloten complex.

































