Appartement op de begane grond in La Quinta, Benahavís
€ 640.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 3 badkamers
- 123 m² woonoppervlakte
- 40 m² perceel
- Zwembad
Recent gerenoveerd appartement van 123 m² met 3 slaapkamers en 3 badkamers, op de begane grond in La Quinta. Met privétuin, terras, gemeenschappelijk zwembad en uitzicht op golfbaan en bergen.
Over deze woning
Het appartement
Dit appartement op de begane grond heeft 123 m² bebouwde oppervlakte, drie slaapkamers en drie badkamers. Het is recent gerenoveerd en verkeert in uitstekende staat. De keuken is volledig uitgerust en het appartement wordt volledig gemeubileerd aangeboden. Er zijn inbouwkasten, een en-suite badkamer en een berging voor extra opbergruimte.
Tuin, terras en uitzicht
Het appartement heeft een privéterras en een eigen tuin op een perceel van 40 m². De tuin is aangelegd en vraagt weinig onderhoud. De woning ligt op het zuiden, zuidwesten en westen, zodat je er veel zonlicht hebt. Vanuit de woning kijk je uit over de bergen, de golfbaan, de tuin en het zwembad, met een panoramisch uitzicht als geheel.
Kenmerken
- Airconditioning en centrale verwarming
- Recent gerenoveerd en opgeknapt
- Volledig ingerichte keuken
- Gemeenschappelijk zwembad en gemeenschappelijke tuin
- Afgesloten complex met alarmsysteem
- Parkeren: overdekt, open en gemeenschappelijk, met meer dan één plek
Ligging en voor wie
Het appartement ligt in La Quinta, in de gemeente Benahavís, in een woonwijk aan de rand van een golfbaan. De ligging is rustig en groen, met de golfbaan direct in de buurt. Het past bij golfliefhebbers, bij gezinnen die ruimte zoeken met drie badkamers en een eigen tuin, en bij kopers die een gemeubileerd tweede huis aan de Costa del Sol willen. Doordat het op de begane grond ligt, loop je direct vanuit de woonkamer naar buiten.
Wil je het appartement bekijken of meer weten over de mogelijkheden? Neem dan contact op met Imagine Marbella.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Centrale verwarming
- Huidige Staat
- Uitstekend, Onlangs gerenoveerd, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Inbouwkasten, Privé terras, Berging, Ensuite badkamer
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk, Privé, Fraai aangelegd, Eenvoudig onderhoud
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid, Zuid West, West
- Parkeergelegenheid
- Overdekt, Onoverdekt, Meer dan een, Gemeenschappelijk
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex, Alarmsysteem
- Ligging
- Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan, Urbanisatie
- Uitzicht
- Bergen, Golf, Weids, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft drie slaapkamers en drie badkamers, verdeeld over 123 m² bebouwde oppervlakte.
Is er een eigen tuin en een zwembad?
Ja, er is een eigen tuin met een privéterras. Het zwembad is gemeenschappelijk, net als de grotere tuin van het complex.
Welk uitzicht heeft het appartement?
Je ziet de bergen, de golfbaan, de tuin en het zwembad. Het uitzicht wordt omschreven als panoramisch.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er zijn overdekte, open en gemeenschappelijke parkeerplekken, en er is meer dan één plek beschikbaar.
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type tussen € 480.000 en € 860.000, in Benahavís.
Tussenverdieping Appartement te koop in La Quinta
La Quinta
€ 645.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Begane grond appartement te koop in La Quinta
La Quinta
€ 649.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in La Quinta
La Quinta
€ 649.000Excl. belastingen, notaris en advocaat



























































