Begane grond appartement te koop in Calahonda
€ 260.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 1 badkamers
- 62 m² woonoppervlakte
- 20 m² perceel
- Zwembad
Begane grond appartement in Calahonda, Mijas: 2 slaapkamers, 1 badkamers, 62 m² woonoppervlakte, 20 m² perceel, zwembad. Vraagprijs € 260.000 (€ 4.194/m²). Referentie IM5460415.
Over deze woning
APPARTEMENT MET ZEEZICHT IN CALAHONDA
Een licht tweekamerappartement gelegen in een rustig wooncomplex in Calahonda, voorzien van een gemeenschappelijk zwembad, privéparkeergelegenheid en een ruim terras met een spectaculair 180-graden panoramisch uitzicht over de Middellandse Zee.
De woning bestaat uit een woon-eetkamer, een aparte keuken, een badkamer en twee tweepersoonsslaapkamers, en is uitgerust met airconditioning (warm/koud). Het beschikt over een eigen entree en wordt volledig gemeubileerd en instapklaar verkocht.
Het beschikt over zowel Andalusische als nationale toeristische verhuurvergunningen — overdraagbaar naar de nieuwe eigenaar — en de vereniging van eigenaren staat vakantieverhuur toe.
Een uitstekende locatie, omringd door restaurants, cafés, een supermarkt en openbaar vervoer. Een prachtige kans voor gebruik als vakantiewoning of als investering met een hoog verhuurpotentieel.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Extra's
- Privé terras
- Tuin
- Privé
- Zonorientatie
- Zuid, Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Gemeenschappelijk
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex
- Uitzicht
- Zee, Weids
Vergelijkbare woningen
Tussenverdieping Appartement te koop in Calahonda
Calahonda
€ 1.150.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Calahonda
Calahonda
€ 1.050.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Calahonda
Calahonda
€ 925.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

















































