Rijwoning in Churriana, Málaga, met zwembad en parkeerplaatsen
€ 675.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 3 badkamers
- 356 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Ruime rijwoning van 356 m² op vier niveaus in Churriana, met 4 slaapkamers en 3 badkamers. Het huis ligt in een afgesloten woonanlage met gemeenschappelijk zwembad en heeft twee eigen parkeerplaatsen.
Over deze woning
Deze rijwoning in Churriana, in de gemeente Málaga, heeft 356 m² bebouwde oppervlakte verdeeld over vier niveaus. Het huis ligt in een afgesloten woonanlage met gemeenschappelijk zwembad en tuin en heeft vier slaapkamers en drie badkamers.
De indeling
Je komt binnen via een klein patio. Op de begane grond vind je een ruime, lichte woon-eetkamer met open haard, een gastentoilet en een aparte keuken. De keuken is volledig ingericht en heeft een houtkachel. Vanuit de keuken loop je naar een patio aan de achterzijde, met barbecue en houtoven.
Op de eerste verdieping liggen drie slaapkamers, een klein kamertje dat nu als strijkkamer dient en een badkamer met inloopdouche. De tweede verdieping bestaat uit een grote slaapkamer met schuine plafonds en een houten inloopkast, een ruime badkamer met inloopdouche, een knus zitkamertje onder het dak en een klein terras. In de kelder zijn twee ruimtes, een als berging en een als multifunctionele kamer. Via een deur bereik je het parkeergedeelte van het complex, waar twee eigen parkeerplaatsen bij de woning horen.
Kenmerken
- Airconditioning en open haard
- Zonnepanelen
- Oriëntatie zuidwest
- Uitzicht op de bergen en het platteland
- Gemeenschappelijk zwembad en gemeenschappelijke tuin
- Paddletennisbaan en tennisbaan
- Goede staat
Ligging
Churriana ligt in Málaga. Winkels, scholen en openbaar vervoer zijn in de buurt, en het centrum van Málaga en de luchthaven zijn snel te bereiken. Torremolinos ligt op 10 tot 15 minuten.
Voor wie
De woning past bij een gezin dat veel ruimte zoekt, of bij wie graag gasten ontvangt en buiten wil koken en eten. De rustige woonomgeving en de voorzieningen van het complex maken het huis ook geschikt als vaste woonplaats.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Open haard
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Nabij vervoer, Paddle tennissen, Tennisbaan, Barbecue
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid West
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Ligging
- Stad, Landelijk, Dorp, Dichtbij winkels, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Uitzicht
- Bergen, Landelijk
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de woning?
De woning heeft vier slaapkamers en drie badkamers, verdeeld over vier niveaus.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, bij de woning horen twee eigen parkeerplaatsen in het parkeergedeelte van het complex, bereikbaar vanuit de kelder.
Welke voorzieningen zijn er in het complex?
Het complex heeft een gemeenschappelijk zwembad, een gemeenschappelijke tuin, een paddletennisbaan en een tennisbaan.














































