Vrijstaande Villa te koop in La Zagaleta
€ 5.299.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 6 slaapkamers
- 6 badkamers
- 983 m² woonoppervlakte
- 4.418 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande Villa in La Zagaleta, Benahavís: 6 slaapkamers, 6 badkamers, 983 m² woonoppervlakte, 4.418 m² perceel, zwembad. Vraagprijs € 5.299.000 (€ 5.391/m²). Referentie IMR5528635. Nieuw in ons aanbod sinds 5 november 2026.
Over deze woning
Gelegen in de wereldberoemde country club La Zagaleta in Benahavís, combineert deze uitzonderlijke mediterrane residentie tijdloze Andalusische architectuur met verfijnd modern wonen. Genesteld op een uitgestrekt privéperceel, biedt het pand panoramisch uitzicht over glooiende bergkammen, groene golfbanen en gedeeltelijk zicht op de Middellandse Zee, dit alles omgeven door het ongerepte natuurschoon en de 24-uurs beveiliging die Europa's meest exclusieve omheinde landgoed definiëren.
De woning ontvouwt zich met vloeiende, lichte leefruimtes die worden gekenmerkt door dubbelhoge volumes en naadloze overgangen tussen binnen en buiten. Een op maat gemaakte gastronomische keuken, uitgerust met hoogwaardig meubilair en geïntegreerde apparatuur, vormt het hart van de begane grond en loopt over in elegante formele en informele eetruimtes. Grote glazen deuren openen naar royale overdekte en open terrassen, verzorgde gazons, zonnedekken van natuurlijk hout en een verwarmd privé-infinityzwembad, ontworpen voor ontspannen entertainment tegen een spectaculair bergdecor.
De accommodatie bestaat uit zes royale slaapkamersuites, elk vergezeld van een luxueus ingerichte en-suite badkamer. De indeling waarborgt totale privacy voor bewoners en gasten, waarbij de master suite op de bovenverdieping fungeert als een weelderig persoonlijk toevluchtsoord met een verhoogd uitzicht over de vallei.
De villa is volledig gewijd aan vrije tijd en welzijn en beschikt over een uitgebreid pakket aan privévoorzieningen in resortstijl, waaronder een geluidsgeïsoleerde bioscoopzaal, een bar voor entertainment met een op maat gemaakte klimaatgestuurde wijnkelder, een fitnessruimte en een rustgevende spa compleet met sauna en Jacuzzi. De residentie beschikt tevens over een onafhankelijk personeelsappartement, een beveiligde privégarage voor drie voertuigen en royale opslagruimtes, wat een volledig instapklare levensstijl biedt op slechts een korte rijafstand van Puerto Banús en Marbella.
Kenmerken
- Categorie
- Luxe, Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Zonnebank, Satelliet TV, Sportschool, Sauna, Speelzaal, Gasten appartement, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Jacuzzi, Bar, Domotics, Restaurant op locatie
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Garage
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, Alarmsysteem, 24-uurs beveiliging, Kluis
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Bergen, Golf, Weids
Vergelijkbare woningen
Woningen van hetzelfde type tussen € 4.000.000 en € 7.200.000, in Benahavís.
Vrijstaande Villa te koop in Monte Mayor
Monte Mayor
€ 4.895.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Los Flamingos
Los Flamingos
€ 4.900.000Excl. belastingen, notaris en advocaat













































