Geschakelde Woning

Rijwoning in La Quinta, Benahavís, direct aan de golfbaan

€ 975.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

Rijwoning in La Quinta, Benahavís, direct aan de golfbaan
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 2 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 3 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 4 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 5 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 6 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 7 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 8 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 9 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 10 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 11 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 12 van 13
Geschakelde Woning te koop in La Quinta, foto 13 van 13
1/13
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 372 m² woonoppervlakte
  • 100 m² perceel
  • Zwembad

Gemeubileerde rijwoning van 372 m² over drie verdiepingen, direct aan de golfbaan in La Quinta. Met 4 slaapkamers, 3 badkamers, een groot dakterras en een eigen garage.

Over deze woning

Deze rijwoning in La Quinta, Benahavís, ligt direct aan de golfbaan en heeft 372 m² bebouwde oppervlakte op een perceel van 100 m². De woning is verdeeld over drie verdiepingen, verkeert in uitstekende staat en wordt volledig gemeubileerd aangeboden.

De woning

Op de begane grond vind je een ruime woonkamer van 55 m² met een plafondhoogte van 4,5 m. De kamer bestaat uit een eetgedeelte, een zithoek met ingebouwde haard en een plek om te lezen of tv te kijken. De keuken is volledig ingericht. Daarnaast is er een bijkeuken van 32 m² die ook als kantoor te gebruiken is. Een overdekte veranda geeft toegang tot de privétuin.

Op de eerste verdieping liggen drie slaapkamers met inbouwkasten. De hoofdslaapkamer heeft een dressing, een eigen badkamer met jacuzzi en een privéterras. De tweede verdieping biedt een extra slaapkamer en een terras van 50 m² met ingebouwde barbecue, buitendouche en wasruimte.

Kenmerken

  • 4 slaapkamers en 3 badkamers, met inbouwkasten
  • Marmeren vloeren en dubbele beglazing
  • Airconditioning (warm en koud) en open haard
  • Solarium, overdekt terras en privéterras
  • Berging, bijkeuken, WiFi en glasvezel
  • Eigen overdekte garage
  • Oriëntatie noord en oost, uitzicht op tuin en binnenplaats

Ligging en omgeving

De woning ligt in een afgesloten complex met intercom, een gemeenschappelijke tuin en een gemeenschappelijk zwembad met kinderbad. Winkels, scholen, het centrum, openbaar vervoer en een kerk zijn in de buurt. Puerto Banús ligt op enkele minuten afstand.

Voor wie

Deze woning past bij gezinnen of golfliefhebbers die veel ruimte, privacy en een rustige ligging zoeken, met alle voorzieningen dichtbij.

Kenmerken

Klimaatbeheersing
Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C, Open haard
Huidige Staat
Uitstekend
Extra's
Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Zonnebank, WiFi, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Barbecue, Dubbele beglazing, Buurt van een kerk, Optische vezel
Meubilering
Volledig gemeubileerd
Tuin
Gemeenschappelijk, Privé
Keuken
Volledig ingericht
Zonorientatie
Noord, Oosten
Parkeergelegenheid
Garage, Overdekt, Privé
Zwembad
Gemeenschappelijk, Kinderbad
Beveiliging
Omheind complex, Deurbel met intercom
Ligging
Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Urbanisatie
Uitzicht
Tuin, Binnenplaats

Veelgestelde vragen

Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de woning?

De rijwoning heeft 4 slaapkamers en 3 badkamers. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer en een dressing.

Is er een zwembad en parkeergelegenheid?

Ja, het complex heeft een gemeenschappelijk zwembad met kinderbad. De woning heeft een eigen overdekte garage.

Wordt de woning gemeubileerd verkocht?

Ja, de woning wordt volledig gemeubileerd aangeboden, met een volledig ingerichte keuken.

Welke buitenruimtes heeft de woning?

Er is een overdekte veranda met privétuin, een privéterras bij de hoofdslaapkamer en een terras van 50 m² met barbecue en buitendouche.

Vergelijkbare woningen

Bekijk alle woningen