Rijwoning La Quinta, Benahavís, gerenoveerd en aan de golfbaan
€ 1.795.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 5 badkamers
- 198 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Gerenoveerde rijwoning van 198 m² in La Quinta, Benahavís, direct aan de golfbaan. Vier slaapkamers, vijf badkamers, een privétuin en panoramisch uitzicht op golf, bergen en zee.
Over deze woning
Deze rijwoning ligt in La Quinta, in de gemeente Benahavís, direct aan de golfbaan. Het huis is onlangs gerenoveerd en verkeert in uitstekende staat. Met 198 m² bebouwde oppervlakte, vier slaapkamers en vijf badkamers is er royaal plek voor een gezin, logés of een tweede thuis.
Het huis
De woonkamer en de keuken vormen samen één open ruimte, een keuken-woonkamer waar koken, eten en ontspannen in elkaar overlopen. De keuken is gedeeltelijk ingericht, zodat je er zelf nog je eigen draai aan kunt geven. De slaapkamers beschikken over inbouwkasten en er is een en-suite badkamer. Het huis wordt volledig gemeubileerd aangeboden. Daarnaast is er een aparte berging voor extra opslagruimte.
Kenmerken
- Airconditioning en open haard
- WiFi aanwezig
- Overdekt terras en privéterras
- Privétuin
- Overdekte parkeerplaats
- Gemeenschappelijk zwembad
- Berging in huis
- Zuidoostelijke oriëntatie
Uitzicht en ligging
De woning ligt in de eerste lijn van de golfbaan. Vanaf het huis en de terrassen kijk je uit over de golf, de tuin, het platteland, de bergen en de zee. Het uitzicht is panoramisch en geeft het huis een rustig, open karakter. La Quinta hoort bij Benahavís, en golffaciliteiten liggen dicht bij de woning.
Voor wie
Dit huis past bij golfliefhebbers die graag aan de baan wonen, bij gezinnen die ruimte en meerdere badkamers zoeken en bij kopers die een gerenoveerde, gemeubileerde woning willen met een eigen tuin, terrassen en een gedeeld zwembad op loopafstand binnen de gemeenschap.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Luxe
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Open haard
- Huidige Staat
- Uitstekend, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Privé terras, WiFi, Berging, Ensuite badkamer
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Gedeeltelijk ingericht, Woonkeuken
- Zonorientatie
- Zuidoost
- Parkeergelegenheid
- Overdekt
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Ligging
- Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Golf, Landelijk, Weids, Tuin
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de rijwoning?
De woning heeft vier slaapkamers en vijf badkamers, waaronder een en-suite badkamer, op 198 m² bebouwde oppervlakte.
Welk uitzicht heeft het huis?
Het uitzicht is panoramisch en omvat de golfbaan, de zee, de bergen, het platteland en de tuin.
Is er een zwembad en parkeergelegenheid?
Ja, er is een gemeenschappelijk zwembad en een overdekte parkeerplaats.
Wordt de woning gemeubileerd verkocht?
Ja, het huis wordt volledig gemeubileerd aangeboden en is onlangs gerenoveerd.
Vergelijkbare woningen
Semi-Vrijstaande Villa te koop in La Quinta
La Quinta
€ 1.750.000Excl. belastingen, notaris en advocaat









































