Begane grond appartementNieuw

Begane grond appartement te koop in San Roque

€ 1.050.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

Begane grond appartement te koop in San Roque
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 2 van 12
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 3 van 12
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 4 van 12
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 5 van 12
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 6 van 12
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 7 van 12
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 8 van 12
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 9 van 12
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 10 van 12
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 11 van 12
Begane grond appartement te koop in San Roque, foto 12 van 12
1/12
  • 4 slaapkamers
  • 3 badkamers
  • 171 m² woonoppervlakte
  • 25 m² perceel
  • Zwembad

Begane grond appartement in San Roque: 4 slaapkamers, 3 badkamers, 171 m² woonoppervlakte, 25 m² perceel, zwembad. Vraagprijs € 1.050.000 (€ 6.140/m²). Referentie IMR5468041. Nieuw in ons aanbod sinds 29 oktober 2026.

Over deze woning

**Serenity Alcaidesa – Ground Floor Garden Appartement met Golf- en Zeezicht**

Dit ruime garden appartement in Serenity Alcaidesa combineert eigentijds comfort met een adembenemend panorama over het meer van La Hacienda Links Golf Resort en de glinsterende Middellandse Zee in de verte, direct grenzend aan het groen.

Het appartement telt 4 slaapkamers en 2,5 badkamer, met een royale master bedroom inclusief eigen en-suite badkamer, drie logeerkamers die een tweede badkamer delen, en een apart gastentoilet — ideaal voor gezinnen of gasten die regelmatig langskomen. Een bijzonder ruim terras aan de voorzijde, met een waanzinnig uitzicht over de golfbaan en zee, vormt het kloppend hart van dit appartement, aangevuld met twee overdekte terrassen en een patio aan de achterzijde — volop mogelijkheden om buiten te leven, van ochtendkoffie tot avondborrel. Bij het appartement horen bovendien twee parkeerplaatsen en een berging, beide ondergronds.

Serenity Alcaidesa is een select nieuwbouwproject van 293 luxe appartementen, garden appartementen en penthouses, gelegen in een beveiligde, omheinde community met verzorgde tuinen — op loopafstand van het prestigieuze La Hacienda Links Golf Resort (Heathland Course) en vlakbij het vijfsterren Fairmont La Hacienda Costa del Sol. De ligging tussen Sotogrande en Gibraltar biedt de perfecte balans tussen rust en uitstekende bereikbaarheid, op zo'n 75 minuten van luchthaven Málaga en slechts 20 minuten van de luchthaven van Gibraltar.

La Hacienda Links is een van de weinige echte links banen aan de Costa del Sol — een golfbaan van uitzonderlijke kwaliteit met weidse uitzichten op Gibraltar, en daarmee een waar paradijs voor de golfliefhebber.

De gemeenschappelijke voorzieningen maken van Serenity een echt resort: een hoofdzwembad met beach access, een apart kinderzwembad, jacuzzi en poolbar, een lap pool voor baantjes zwemmen, een kids' play area, tafeltennis, een platform met pergola voor yoga en meditatie, een outdoor gym, sauna, een co-working space en zelfs een crazy golf baan — voor ontspanning en actieve vrije tijd op elk moment van de dag.

Het project bevindt zich nu in de laatste bouwfase, Oplevering staat gepland voor eind september, en het appartement wordt afgewerkt en ongemeubileerd opgeleverd — een uitgelezen kans om het ‌geheel ‌naar ‌eigen ‌smaak ‌in te richten.

Een ‌unieke ‌gelegenheid voor ‌wie op zoek ‌is ‌naar ‌verfijnd wonen ‌aan de ‌Costa ‌del Sol, met ‌golf, ‌zee ‌en ‌Gibraltar ‌binnen ‌handbereik.

Kenmerken

Categorie
Golf, Vakantiehuis, Investering, Luxe, Bestaande bouw, Modern
Klimaatbeheersing
Airconditioning, Vooraf geinstalleerde A/C, Koude A/C
Huidige Staat
Uitstekend, Nieuwbouw
Extra's
Overdekt terras, Inbouwkasten, Privé terras, Sportschool, Sauna, Paddle tennissen, Tennisbaan, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Jacuzzi, Dubbele beglazing, Domotics, 24-uurs receptie, Restaurant op locatie
Meubilering
Ongemeubileerd
Tuin
Gemeenschappelijk, Fraai aangelegd
Keuken
Volledig ingericht
Zonorientatie
Oosten, Zuidoost, Zuid, Zuid West
Parkeergelegenheid
Ondergronds, Garage, Overdekt, Meer dan een, Privé
Zwembad
Gemeenschappelijk, Verwarmd, Kinderbad
Beveiliging
Omheind complex, Elektrische rolluiken, 24-uurs beveiliging
Ligging
Eerstelijns golf, Landelijk, Dichtbij golfbaan, Dichtbij zee, Dichtbij bos
Voorzieningen
Drinkwater
Uitzicht
Zee, Bergen, Golf, Weids, Tuin, Zwembad, Meer

Vergelijkbare woningen

Woningen van hetzelfde type tussen € 630.000 en € 1.700.000, in San Roque.

Bekijk alle vergelijkbare woningen