Penthouse in Atalaya, Benahavís, met panoramisch zeezicht
€ 895.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 88 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Dit recent gerenoveerde penthouse in Atalaya heeft 2 slaapkamers, 2 badkamers en 88 m² woonoppervlak. Het wordt volledig gemeubileerd aangeboden en kijkt uit over zee, bergen en zwembad. Het ligt in een afgesloten complex met gemeenschappelijke tuin en zwembaden.
Over deze woning
Het penthouse ligt in Atalaya, in de gemeente Benahavís, en biedt 88 m² bebouwde oppervlakte met twee slaapkamers en twee badkamers. Het appartement is recent gerenoveerd en verkeert in uitstekende staat. Het wordt bovendien volledig gemeubileerd verkocht, zodat je er direct kunt wonen.
De woning
Het interieur heeft een eigentijdse stijl. De keuken is volledig ingericht en een van de badkamers is en suite met de slaapkamer. In de badkamers ligt vloerverwarming. Voor het comfort door het jaar heen zorgt airconditioning met warme en koude lucht. Er zijn inbouwkasten, een bergruimte en een bijkeuken, dus aan praktische ruimte geen gebrek.
Vanaf het terras heb je een weids uitzicht op zee, de bergen en het zwembad. Het penthouse is georiënteerd op het oosten en zuidoosten.
Kenmerken op een rij
- 2 slaapkamers en 2 badkamers, 88 m²
- Recent gerenoveerd en volledig gemeubileerd
- Airconditioning (warm en koud) en vloerverwarming in de badkamers
- Volledig ingerichte keuken
- Inbouwkasten, bergruimte en bijkeuken
- Lift en ondergrondse parkeerplaats
- Panoramisch uitzicht op zee, bergen en zwembad
Het complex en de omgeving
De woning maakt deel uit van een afgesloten complex met een gemeenschappelijke tuin. Er is een gemeenschappelijk zwembad en daarnaast een overdekt, verwarmd zwembad. Ook spa en sportschool horen bij de voorzieningen van de gemeenschap.
In de omgeving vind je golfbanen, winkels en scholen op korte afstand. Marbella en Puerto Banús liggen in de buurt, wat het gebied praktisch maakt voor dagelijkse boodschappen en uitstapjes.
Voor wie
Dit penthouse past bij wie een compacte, afgewerkte woning zoekt met veel uitzicht en gedeelde voorzieningen, als vaste verblijfplaats of als tweede woning aan de Costa del Sol.
Kenmerken
- Categorie
- Bestaande bouw, Modern
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C, Vloerverwarming Badkamers
- Huidige Staat
- Uitstekend, Onlangs gerenoveerd, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Lift, Inbouwkasten, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Oosten, Zuidoost
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds
- Zwembad
- Gemeenschappelijk, Binnenzwembad, Verwarmd
- Beveiliging
- Omheind complex
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Weids, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het penthouse?
Het penthouse heeft 2 slaapkamers en 2 badkamers, verdeeld over 88 m² bebouwde oppervlakte. Een van de badkamers is en suite.
Wordt de woning gemeubileerd verkocht?
Ja, het penthouse is volledig gemeubileerd en heeft een volledig ingerichte keuken.
Welke voorzieningen zijn er in het complex?
Het afgesloten complex heeft een gemeenschappelijke tuin, een gemeenschappelijk zwembad en een overdekt verwarmd zwembad. Er zijn ook spa en sportschool.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er is een ondergrondse parkeerplaats. Het gebouw heeft ook een lift en een bergruimte.



























































