Begane grond appartement te koop in Los Boliches
€ 279.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 87 m² woonoppervlakte
Begane grond appartement in Los Boliches, Fuengirola: 2 slaapkamers, 2 badkamers, 87 m² woonoppervlakte. Vraagprijs € 279.000 (€ 3.207/m²). Referentie IMR5498653.
Over deze woning
Kans in Los Boliches: een licht 2-slaapkamer appartement op de begane grond met directe toegang tot een gemeenschappelijke tuin.
Wij presenteren deze aangename woning gelegen in Los Boliches, Fuengirola—een van de meest gewilde gebieden aan de Costa del Sol vanwege de nabijheid van het strand, lokale voorzieningen en uitstekende vervoersverbindingen.
De woning biedt 87 m² aan ruimte, een oriëntatie op het oosten en een comfortabele, functionele indeling. De oriëntatie en locatie zorgen voor een lichte en uitnodigende leefomgeving.
INDELING
De woning beschikt over:
2 ruime slaapkamers.
2 badkamers, waarvan één en-suite.
Een open woonkamer, eethoek en keuken.
Gedeeltelijk gemeubileerd.
Directe toegang vanuit de woonkamer naar een gemeenschappelijke tuin, wat een heerlijke buitenruimte creëert om van de frisse lucht te genieten.
EEN ZEER LICHTE WONING
De oostelijke oriëntatie zorgt voor veel natuurlijk licht, terwijl de directe toegang tot de gemeenschappelijke tuin een gevoel van ruimtelijkheid en een prettige verbinding met buiten creëert.
TOPLOCATIE – LOS BOLICHES
Een van de belangrijkste hoogtepunten van de woning is de locatie.
Het is gelegen op ongeveer 700 meter van het strand en het centrum van Los Boliches, in een gevestigde wijk omringd door allerlei voorzieningen:
Scholen
Supermarkten
Winkels
Restaurants en lokale diensten
Openbaar vervoer en uitstekende bereikbaarheid
Gemakkelijke toegang tot de snelweg
Een perfecte locatie voor wie dicht bij de zee wil wonen zonder in te leveren op het gemak van alles binnen handbereik.
Servicekosten: ongeveer €19/maand.
Een aantrekkelijke woning—of het nu is als hoofdverblijf, vakantiehuis of investering—gelegen in een van de meest gevraagde wijken van Fuengirola.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Goed, Redelijk
- Extra's
- Ensuite badkamer, Dubbele beglazing
- Meubilering
- Gedeeltelijk gemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Oosten
- Ligging
- Stad, Commerciele omgeving, Dichtbij haven, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Straat
Vergelijkbare woningen
Tussenverdieping Appartement te koop in Los Boliches
Los Boliches
€ 800.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Los Boliches
Los Boliches
€ 750.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Tussenverdieping Appartement te koop in Los Boliches
Los Boliches
€ 665.000Excl. belastingen, notaris en advocaat








































