Geschakelde Woning te koop in San Pedro de Alcántara
San Pedro de Alcántara
€ 945.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Zeg gewoon wat je zoekt
Probeer:
Liever geholpen? Beantwoord vijf korte vragen

Een echt Spaans stadje binnen Marbella, met een groene boulevard, een lange strandpromenade en prijzen die merkbaar lager liggen dan in Nueva Andalucía. Wie een appartement of huis wil kopen in San Pedro de Alcántara, kiest voor het hele jaar leven, niet alleen voor de zomer.
Bron: idealista, gemiddelde vraagprijs per m², september 2026. Rijtijd zonder file.
Snel verfijnen
214 woningen
San Pedro de Alcántara
€ 945.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
San Pedro de Alcántara
€ 989.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
San Pedro de Alcántara
€ 1.100.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
San Pedro de Alcántara
€ 820.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
San Pedro de Alcántara
€ 1.175.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
San Pedro de Alcántara, Marbella
vanaf € 1.204.970Excl. belastingen, notaris en advocaat
Nieuwbouw
Vanaf € 420.000
We kennen elk project van dichtbij en zeggen je eerlijk welke de moeite waard zijn.
Voor wie?
San Pedro hoort officieel bij Marbella, maar voelt als een eigen stad. Rond de kerk en het plein wonen Spaanse families al generaties lang, en dat merk je aan alles: de bakker die om zeven uur opengaat, de tapasbars die ook in januari vol zitten, de markt op donderdagochtend. Internationale kopers mengen zich hier tussen de lokale bevolking in plaats van in een aparte bubbel te leven.
Het aanbod is gevarieerd: appartementen in het centrum en vlak bij zee, rijwoningen in kleine complexen, en villa's aan de randen richting Guadalmina en Cortijo Blanco. Met een gemiddelde vraagprijs van € 4.649 per m² (idealista, september 2026) krijg je hier duidelijk meer ruimte voor je geld dan elders in Marbella.
Wie hier koopt? Gezinnen die zich echt willen vestigen, mensen die vanuit huis werken en voorzieningen op loopafstand willen, en gepensioneerden die liever tussen Spanjaarden wonen dan in een vakantiepark. Ook investeerders kijken naar San Pedro, omdat de vraag naar langetermijnhuur hier het hele jaar door aanhoudt. Het noorden van het stadje, rond woonwijken als Nueva Alcántara, is rustiger en ruimer opgezet dan het oude centrum.
Sinds december 2014 rijdt de A-7 hier door een tunnel van twee kilometer. Daarboven ligt nu een park met speeltuinen, een openluchttheater, een skatepark en een fietspad. Die ingreep heeft het stadje veranderd: de noordkant en de zuidkant zijn weer verbonden, en gezinnen gebruiken de boulevard als verlengde woonkamer.
Aan zee loopt een brede promenade langs zandstranden met strandtentjes. Naar het westen wandel je zo tot Guadalmina, waar de Romeinse baden van Las Bóvedas vlak bij het strand liggen.
Laude San Pedro International College biedt Brits en Spaans onderwijs van 2 tot 18 jaar, en Aloha College in Nueva Andalucía ligt op korte rijafstand. Golfers zitten op enkele minuten van de 45 holes van Guadalmina. Puerto Banús bereik je in ongeveer tien minuten, de luchthaven van Málaga in ongeveer een uur.
Let bij het zoeken op de exacte ligging: een appartement aan de boulevard is iets heel anders dan een woning aan de drukke doorgaande straten, en dicht bij zee betaal je een duidelijke meerprijs. Wil je verhuren aan toeristen, controleer dan altijd eerst of een licentie mogelijk is.
In de buurt
Twijfel je nog over de precieze plek? Dit zijn de wijken in de buurt, met het aantal woningen dat er nu te koop staat.
Nueva Andalucía
€ 950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Guadalmina Alta
€ 1.395.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Volgens idealista lag de gemiddelde vraagprijs in september 2026 op € 4.649 per m², 5,1% hoger dan een jaar eerder. Dat is onder het gemiddelde van Marbella. Woningen dicht bij zee en nieuwbouw zitten boven dat gemiddelde.
Ja. Laude San Pedro International College ligt in het stadje, de boulevard heeft zes speeltuinen en scholen, sportclubs en winkels zijn het hele jaar open. Aloha College ligt op korte rijafstand.
Zeker. Het zuidelijke deel van San Pedro ligt direct aan zee, met een promenade en zandstranden. Vanuit het centrum is het strand een wandeling van een kwartier tot twintig minuten, afhankelijk van waar je woont.
Ja, vooral appartementen en rijwoningen in kleinere complexen aan de rand van het stadje en richting zee. Het aanbod wisselt snel; wij tonen je graag wat er nu beschikbaar is, ook projecten die nog niet online staan.
Liever alles op papier?Prefer everything on paper?Vous préférez tout sur papier ?¿Prefieres tenerlo todo en papel?
Alle kosten, het aankoopproces en de checklists in één document. Handig om te bewaren, te delen of af te printen voor je bezichtigingsreis.All costs, the buying process and the checklists in one document. Handy to keep, share or print for your viewing trip.Tous les frais, le processus d’achat et les listes de contrôle dans un seul document. Pratique à conserver, à partager ou à imprimer pour votre voyage de visites.Todos los costes, el proceso de compra y las listas de comprobación en un solo documento. Práctico para guardar, compartir o imprimir para tu viaje de visitas.




Gratis aankoopgidsFree buying guideGuide d’achat gratuitGuía de compra gratuita
Je krijgt de gids meteen op je scherm en in je mailbox. Geen spam.You get the guide instantly on screen and in your inbox. No spam.Vous recevez le guide immédiatement à l’écran et dans votre boîte mail. Pas de spam.Recibes la guía al instante en pantalla y en tu correo. Sin spam.

Volgende stap
We nemen binnen 24 uur persoonlijk contact met je op. Vrijblijvend, discreet en in jouw taal.
Meer weten over wonen in San Pedro de Alcántara?
Lees onze gids over San Pedro de Alcántara