Rijtjeshuis met dakterras en uitzicht in Nueva Andalucía, Marbella
€ 826.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 3 badkamers
- 179 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Dit rijtjeshuis in Nueva Andalucía, Marbella, telt 3 slaapkamers, 3 badkamers en 179 m² woonoppervlak verdeeld over meerdere niveaus. Het ligt op het westen met uitzicht op zee, bergen en golfbanen, en heeft een dakterras. Het huis verkeert in uitstekende staat.
Over deze woning
Dit rijtjeshuis in Nueva Andalucía, Marbella, biedt 179 m² woonoppervlak verdeeld over drie niveaus. Het verkeert in uitstekende staat, ligt op het westen en heeft uitzicht op zee, bergen en golfbanen. Ook de panoramische uitzichten maken het huis bijzonder.
De indeling
Op de hoofdverdieping vind je een aparte keuken en een open woon-eetkamer die uitkomt op een overdekt terras. Een open haard zorgt voor sfeer en airconditioning houdt het huis het hele jaar comfortabel. Op de verdieping erboven ligt de hoofdslaapkamer met eigen badkamer en een privéterras zonder overkapping. Vanaf hier loopt een trap naar het dakterras van ongeveer 30 m², met een weids uitzicht.
Op de onderste verdieping zijn twee slaapkamers met inbouwkasten, die een recent gerenoveerde badkamer delen. Verder zijn er een apart gasttoilet en een praktische wasruimte.
Kenmerken
- 3 slaapkamers en 3 badkamers, waaronder een en-suite badkamer
- 179 m² bebouwd oppervlak
- Airconditioning en open haard
- Satelliet-tv en alarmsysteem
- Privéparkeerplaats
- Gemeenschappelijk zwembad
- Ongemeubileerd, meubels optioneel over te nemen
Ligging
In de buurt vind je golfbanen, de haven, winkels, het centrum en scholen. Ook openbaar vervoer is dichtbij. Zo zijn de dagelijkse voorzieningen gemakkelijk te bereiken.
Voor wie
Het huis past bij golfliefhebbers, gezinnen en stellen die graag buiten zitten op verschillende niveaus, met een dakterras om van het uitzicht te genieten.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Open haard
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Nabij vervoer, Satelliet TV, Ensuite badkamer
- Meubilering
- Ongemeubileerd, Optioneel
- Zonorientatie
- West
- Parkeergelegenheid
- Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Alarmsysteem
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij haven, Dichtbij winkels, Dichtbij stad, Dichtbij scholen
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Golf, Weids, Straat
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het rijtjeshuis?
Het huis heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer. Daarnaast is er een apart gasttoilet.
Welk uitzicht heeft de woning?
Vanuit de woning heb je uitzicht op zee, de bergen en de golfbanen, en het panoramische uitzicht is het mooist vanaf het dakterras.
Is er parkeergelegenheid en een zwembad?
Ja, er is een privéparkeerplaats en een gemeenschappelijk zwembad.
Wordt de woning gemeubileerd verkocht?
Nee, de woning is ongemeubileerd, maar het meubilair kan optioneel worden overgenomen.
Vergelijkbare woningen
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Nueva Andalucía
Nueva Andalucía
€ 5.950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Nueva Andalucía
Nueva Andalucía
€ 4.900.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Nueva Andalucía
Nueva Andalucía
€ 3.800.000Excl. belastingen, notaris en advocaat


























































