Rijwoning in Mijas Costa met souterrain, solarium en garage
€ 499.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 2 badkamers
- 207 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Ruime rijwoning van 207 m² in Mijas Costa met 3 slaapkamers, 2 badkamers en een multifunctionele ruimte in het souterrain. Met solarium, privégarage en een gemeenschappelijk zwembad in een beveiligd complex.
Over deze woning
Deze rijwoning in Mijas Costa heeft 207 m² bebouwde oppervlakte, verdeeld over meerdere niveaus. Je vindt hier 3 slaapkamers en 2 badkamers, en de woning verkeert in goede staat. Het is een huis met veel ruimte, geschikt voor wie binnen en buiten wil leven.
De woning
De drie slaapkamers liggen op de bovenverdieping, samen met een van de badkamers. De slaapkamers hebben inbouwkasten en er is een en-suite badkamer. De keuken is volledig ingericht en er is een aparte bijkeuken. In de woonkamer zorgen de airconditioning en de open haard voor comfort het hele jaar door.
In het souterrain ligt een grote multifunctionele ruimte. Die kun je inrichten als speelkamer, thuiskantoor, fitnessruimte of extra slaapkamer. Daarnaast is er een aparte berging.
Buiten en voorzieningen
- Solarium en privéterras, plus een overdekt terras
- Barbecue
- Privégarage, overdekt
- Uitzicht op de bergen, het platteland en de tuin
- Satelliet-tv en WiFi
- Gemeenschappelijke tuin en gemeenschappelijk zwembad
- Beveiligd complex
Ligging
De woning staat in een urbanisatie in een commercieel gebied van Mijas Costa. Winkels en scholen zijn dichtbij, er is openbaar vervoer in de buurt en er rijdt een gratis bus. Het strand ligt op een paar minuten afstand.
Voor wie
Deze rijwoning past bij gezinnen die ruimte zoeken, bij wie thuis werkt en bij wie graag een extra leef- of hobbyruimte wil. De gemeenschappelijke tuin en het zwembad maken er een prettige plek van voor het dagelijks leven.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Open haard
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Zonnebank, Satelliet TV, WiFi, Speelzaal, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Barbecue, Hotelbusje, Kelder
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Noord, Oosten, Zuid, West
- Parkeergelegenheid
- Garage, Overdekt, Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex
- Ligging
- Commerciele omgeving, Dichtbij winkels, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater, Telefoon
- Uitzicht
- Bergen, Landelijk, Tuin
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de rijwoning?
De woning heeft 3 slaapkamers en 2 badkamers, waarvan één en-suite. Ze heeft 207 m² bebouwde oppervlakte.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er is een overdekte privégarage bij de woning.
Wat kan ik met de ruimte in het souterrain doen?
Het is een grote multifunctionele ruimte. Je kunt er bijvoorbeeld een speelkamer, thuiskantoor of fitnessruimte van maken.
Zijn er gemeenschappelijke voorzieningen?
Ja, het beveiligde complex heeft een gemeenschappelijk zwembad en een gemeenschappelijke tuin.
Vergelijkbare woningen
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Mijas Costa
Mijas Costa
€ 1.295.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Mijas Costa
Mijas Costa
€ 850.000Excl. belastingen, notaris en advocaat















































