Halfvrijstaande woning aan de golfbaan in Riviera del Sol, Mijas
€ 890.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 3 badkamers
- 175 m² woonoppervlakte
- 187 m² perceel
- Zwembad
Gemeubileerde halfvrijstaande woning van 175 m² op een perceel van 187 m², direct aan de golfbaan in Riviera del Sol. Met 3 slaapkamers, 3 badkamers, privézwembad, tuin en een solarium met uitzicht.
Over deze woning
Deze halfvrijstaande woning ligt in Riviera del Sol, in Mijas, op de eerste lijn van de golfbaan. Je vindt hier 175 m² woonoppervlak op een perceel van 187 m², met 3 slaapkamers en 3 badkamers. De woning verkeert in uitstekende staat en wordt volledig gemeubileerd aangeboden.
De woning
Op de hoofdverdieping ligt een open woon-eetkamer met een volledig ingerichte keuken. Daarnaast zijn er een gastentoilet en een aparte bijkeuken. Vanuit de woonruimte loop je naar een overdekt terras, en een buitentrap brengt je naar de tuin en het privézwembad. De slaapkamers liggen op de onderste verdieping en geven rechtstreeks toegang tot de tuin en het zwembad. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer en een inloopkast.
Voorzieningen
- Airconditioning
- Vloerverwarming in de badkamers
- Dubbele beglazing en elektrische rolluiken
- Glasvezelaansluiting
- Zonneboiler voor warm water
- Inbouwkasten in de slaapkamers
- Twee eigen parkeerplaatsen in de open lucht
Buiten en omgeving
De woning is op het zuidoosten gericht. Vanuit het huis kijk je uit over de golfbaan, de tuin en het zwembad. De privétuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd. Bovenop het huis ligt een solarium, een rustige plek om te zonnen of buiten te zitten met zicht op het groen. De woning staat in een afgesloten complex met slechts 6 woningen, in een woonwijk vlak bij de golf.
Voor wie
Deze woning past bij golfliefhebbers die op de eerste lijn willen wonen. Ze is ook geschikt als tweede woning of vakantiehuis, omdat je er meteen kunt intrekken met alles erop en eraan. Wie een moderne woning met privacy, buitenruimte en weinig tuinwerk zoekt, vindt hier een prettige combinatie.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Vakantiehuis, Luxe, Bestaande bouw, Modern
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Vloerverwarming Badkamers
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Privé terras, Zonnebank, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Dubbele beglazing, Optische vezel
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé, Eenvoudig onderhoud
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuidoost
- Parkeergelegenheid
- Onoverdekt, Meer dan een, Privé
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken
- Ligging
- Eerstelijns golf, Dichtbij golfbaan, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Zonne-energie water verwarming
- Uitzicht
- Golf, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de woning?
De woning heeft 3 slaapkamers en 3 badkamers, verdeeld over twee verdiepingen met daarbovenop een solarium.
Is er een privézwembad en een tuin?
Ja, er is een privézwembad en een privétuin die onderhoudsvriendelijk is aangelegd.
Wordt de woning gemeubileerd verkocht?
Ja, de woning wordt volledig gemeubileerd aangeboden en de keuken is volledig ingericht.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er zijn twee eigen parkeerplaatsen in de open lucht.
Vergelijkbare woningen
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Riviera del Sol
Riviera del Sol
€ 1.195.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Riviera del Sol
Riviera del Sol
€ 895.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Riviera del Sol
Riviera del Sol
€ 820.000Excl. belastingen, notaris en advocaat






































































