Halfvrijstaande woning in Riviera del Sol, Mijas, met tuin en zeezicht
€ 599.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 3 badkamers
- 131 m² woonoppervlakte
- 110 m² perceel
- Zwembad
Halfvrijstaande woning met 3 slaapkamers en 131 m² bebouwde oppervlakte in Riviera del Sol, Mijas. Ze heeft een zuidgericht terras, een eigen tuin en deels zicht op zee. Het gemeenschappelijke zwembad en de sportruimte liggen binnen de afgesloten woonomgeving.
Over deze woning
Deze halfvrijstaande woning in Riviera del Sol, Mijas, is verdeeld over twee verdiepingen. Je hebt 131 m² bebouwde oppervlakte op een perceel van 110 m², met een eigen tuin en een zuidgericht terras.
De woning
Je komt binnen op de bovenverdieping. Daar liggen de hal, een gastentoilet, de keuken en de woonkamer. Vanuit de woonkamer heb je een gedeeltelijk zicht op zee. Het terras van 24 m² sluit direct aan op de woonkamer en ligt op het zuiden, dus je krijgt er veel zon.
Een brede, rechte trap leidt naar de benedenverdieping. Daar vind je een ruime hal met een aparte toegang tot de tuin, drie slaapkamers en twee badkamers, waarvan één en suite. De ene badkamer heeft een bad, de andere een douchecabine. Een grote berging heeft aansluitingen voor een wasmachine en droger.
Kenmerken
- Airconditioning met warme en koude lucht
- Inbouwkasten en dubbele beglazing
- Elektrische rolluiken en videofoon of intercom bij de ingang
- Overdekt terras van 9 m² en een tuin die weinig onderhoud vraagt
- Eigen parkeerplaats voor 2 auto's
- De woning is niet gemeubileerd en de keuken is niet ingericht, dus je kunt alles naar eigen smaak invullen
Voorzieningen en ligging
De woning ligt in een afgesloten complex met een gemeenschappelijk zwembad, een sportruimte, een coworkingruimte en een speelplek voor kinderen. Winkels liggen in de buurt. Het strand ligt op ongeveer 2,7 km afstand.
Voor wie
De indeling met leefruimte boven en slaapkamers beneden past bij gezinnen en bij mensen die op de Costa del Sol een tweede woning zoeken. Wil je thuiswerken, dan is de coworkingruimte een prettige extra. Heb je interesse, dan bekijken we de woning graag samen met je.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C
- Huidige Staat
- Nieuwbouw
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Privé terras, Sportschool, Dubbele beglazing
- Meubilering
- Ongemeubileerd
- Tuin
- Privé, Eenvoudig onderhoud
- Keuken
- Niet ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Onoverdekt, Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom
- Ligging
- Dichtbij winkels, Dichtbij zee
- Voorzieningen
- Elektriciteit
- Uitzicht
- Zee
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de woning?
De woning heeft drie slaapkamers en twee badkamers, waarvan één en suite. Op de bovenverdieping is ook een gastentoilet.
Heeft de woning een tuin en een terras?
Ja. Er is een tuin van 110 m² met een overdekt terras van 9 m² en een zuidgericht terras van 24 m² aan de woonkamer.
Welke gemeenschappelijke voorzieningen zijn er?
Het complex heeft een gemeenschappelijk zwembad, een sportruimte, een coworkingruimte en een speelplek voor kinderen. Het complex is afgesloten.
Hoe ver is het strand?
Het strand ligt op ongeveer 2,7 km van de woning.
Vergelijkbare woningen
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Riviera del Sol
Riviera del Sol
€ 1.195.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Riviera del Sol
Riviera del Sol
€ 895.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Riviera del Sol
Riviera del Sol
€ 890.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
























































