Penthouse met 4 slaapkamers in Estepona Centro
€ 515.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 2 badkamers
- 150 m² woonoppervlakte
Dit penthouse in Estepona Centro heeft 150 m² bebouwde oppervlakte, vier slaapkamers en twee badkamers. Je vindt er een overdekt privéterras met uitzicht op de bergen en een eigen ondergrondse parkeerplaats. De woning is in goede staat en gedeeltelijk gemeubileerd.
Over deze woning
Dit penthouse in Estepona Centro heeft 150 m² bebouwde oppervlakte, vier slaapkamers en twee badkamers. De woning is in goede staat en wordt gedeeltelijk gemeubileerd aangeboden. Het gebouw heeft een lift en de woning is toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit.
De woning
De indeling geeft ruimte aan een gezin, of aan wie regelmatig gasten ontvangt. Er is een en suite badkamer en de slaapkamers hebben inbouwkasten. De keuken is volledig ingericht en er is een aparte bijkeuken, handig voor de was en voor extra opslag. Airconditioning met warme en koude lucht zorgt het hele jaar voor een prettig binnenklimaat. Er is dubbele beglazing, en glasvezel en WiFi zijn aanwezig, zodat thuiswerken of streamen geen probleem is.
Terras en uitzicht
Het penthouse heeft een overdekt privéterras. De woning ligt op het noorden en heeft uitzicht op de bergen. Een overdekt terras is een fijne plek om buiten te zitten, ook wanneer je liever uit de zon blijft.
Kenmerken op een rij
- 4 slaapkamers en 2 badkamers
- 150 m² bebouwd
- Overdekt privéterras
- Lift en toegankelijk voor beperkte mobiliteit
- Airconditioning (warm en koud)
- Volledig ingerichte keuken en bijkeuken
- Ondergrondse, overdekte privégarage
- Afgesloten complex
Ligging en voor wie
De woning ligt in het centrum van Estepona, in een omgeving met winkels en scholen in de buurt. Openbaar vervoer, een kerk en een gratis pendelbus liggen dicht bij. Het penthouse past bij gezinnen die dicht bij voorzieningen willen wonen, maar ook bij wie een ruime tweede woning aan de Costa del Sol zoekt. Wil je de woning bezoeken? Neem dan contact op met Imagine Marbella.
Kenmerken
- Categorie
- Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, WiFi, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Gehandicapten toegang, Dubbele beglazing, Hotelbusje, Buurt van een kerk, Optische vezel
- Meubilering
- Gedeeltelijk gemeubileerd
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Noord
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage, Overdekt, Privé
- Beveiliging
- Omheind complex
- Ligging
- Stad, Commerciele omgeving, Dorp, Dichtbij winkels, Dichtbij scholen
- Uitzicht
- Bergen
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het penthouse?
Het penthouse heeft vier slaapkamers en twee badkamers, waarvan een en suite, op 150 m² bebouwde oppervlakte.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er is een private, overdekte parkeerplaats in een ondergrondse garage.
Heeft het penthouse een terras en uitzicht?
Ja, er is een overdekt privéterras. De woning heeft oriëntatie noord en uitzicht op de bergen.
Is de woning gemeubileerd?
De woning wordt gedeeltelijk gemeubileerd verkocht en heeft een volledig ingerichte keuken.
Vergelijkbare woningen
Penthouse Duplex te koop in Estepona Centro
Estepona Centro
€ 3.450.000Excl. belastingen, notaris en advocaat













































