Penthouse Duplex te koop in Guadalmina Alta
€ 875.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 4 badkamers
- 295 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Penthouse Duplex in Guadalmina Alta, Marbella: 4 slaapkamers, 4 badkamers, 295 m² woonoppervlakte, zwembad. Vraagprijs € 875.000 (€ 2.966/m²). Referentie IM5526403. Nieuw in ons aanbod sinds 27 oktober 2026.
Over deze woning
EXCLUSIEF HOEK-DUPLEX PENTHOUSE IN GUADALMINA ALTA MET RUIME TERRASSEN, GOLF- EN ZEEZICHT
Prachtig hoek-duplex penthouse gelegen in een van de meest exclusieve en prestigieuze wijken van Guadalmina Alta, Marbella, in een residentiële omgeving die rust, privacy en een uitzonderlijke levensstijl combineert.
De woning biedt 295 m² bebouwde oppervlakte en 59 m² aan ruime terrassen, wat zorgt voor royale binnen- en buitenruimtes ontworpen voor maximaal comfort. Het beschikt over 4 ruime slaapkamers en 4 badkamers, met een ideale indeling voor gezinnen of voor degenen die op zoek zijn naar een exclusieve residentie aan de Costa del Sol.
Als hoekpand profiteert het penthouse van een verhoogd gevoel van privacy en een aantrekkelijke ruimtelijkheid. De prachtige terrassen zijn een van de belangrijkste hoogtepunten van de woning en bieden de perfecte setting om te ontspannen, buiten te dineren en te genieten van het open uitzicht over de golfbaan en de zee. De geprivilegieerde omgeving maakt het ideaal om het hele jaar door van het mediterrane klimaat te genieten.
De woning beschikt tevens over een privé parkeerplaats, wat zorgt voor extra gemak.
Het residentiële complex biedt uitstekende faciliteiten en diensten, waaronder 24-uurs beveiliging, meerdere zwembaden en uitgestrekte aangelegde tuinen, wat een goed onderhouden, rustige en veilige leefomgeving creëert.
Een ander belangrijk voordeel is de uitstekende locatie, dicht bij het Guadalmina Shopping Centre en het centrum van San Pedro Alcántara, met gemakkelijke toegang tot een breed scala aan winkels, restaurants, scholen, supermarkten en alle voorzieningen en diensten die nodig zijn voor het dagelijks leven.
Een unieke kans om een exclusief hoekpenthouse te verwerven in een van de meest gewilde woonwijken van Marbella, ideaal als permanente bewoning of als tweede huis om te genieten van de authentieke mediterrane levensstijl, met prachtig uitzicht op de golfbaan en de zee.
Kenmerken
- Categorie
- Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing, Buurt van een kerk
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid, Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex, Deurbel met intercom, Alarmsysteem
- Ligging
- Eerstelijns golf, Dorp, Dichtbij golfbaan, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Bergen, Golf, Weids
Vergelijkbare woningen
Penthouse Duplex te koop in Guadalmina Alta
Guadalmina Alta
€ 1.029.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Penthouse Duplex te koop in Guadalmina Alta
Guadalmina Alta
€ 595.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

































































