Appartement in Aloha, Marbella, aan de golfbaan
€ 550.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 110 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Verzorgd appartement van 110 m² op een tussenverdieping in Aloha, Marbella. Het heeft twee slaapkamers, twee badkamers en uitzicht op golfbaan, tuin en zwembad. Een eigen parkeerplaats in de garage hoort erbij.
Over deze woning
Dit appartement op een tussenverdieping staat in Aloha, Marbella, en biedt 110 m² woonoppervlak met twee slaapkamers en twee badkamers. De woning verkeert in uitstekende staat en kijkt uit op de golfbaan, de tuin en het zwembad. Je woont hier in een omgeving die draait om golf, rust en buitenleven.
De woning
Het appartement ligt op het zuidwesten, dus er komt veel daglicht binnen. De keuken is volledig ingericht. Een van de badkamers is en suite bij de hoofdslaapkamer, en er zijn inbouwkasten aanwezig. De vloeren zijn van marmer en airconditioning houdt het binnen aangenaam. Meubels zijn optioneel, dus je kunt kiezen of je de woning gemeubileerd overneemt.
Kenmerken
- Twee slaapkamers en twee badkamers
- 110 m² bebouwd
- Zuidwestoriëntatie
- Lift in het gebouw
- Airconditioning en marmeren vloeren
- Volledig ingerichte keuken
- Eigen overdekte parkeerplaats in de ondergrondse garage
Complex en omgeving
Het appartement maakt deel uit van een omheind complex met gemeenschappelijke tuin en gemeenschappelijk zwembad. Voor de veiligheid zijn er 24 uurs beveiliging, een alarmsysteem en een kluis in de woning. De ligging is direct aan de golfbaan, in een woonwijk met scholen in de buurt en openbaar vervoer binnen handbereik. Zo combineer je een rustige woonomgeving met praktische voorzieningen.
Voor wie
Dit appartement past bij golfliefhebbers die graag aan de baan wonen. Het is ook geschikt als vaste woning voor een stel of klein gezin, of als tweede verblijf aan de Costa del Sol. Wil je de woning bekijken? Neem contact op met Imagine Marbella, dan plannen we een bezichtiging.
Kenmerken
- Categorie
- Golf
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren
- Meubilering
- Optioneel
- Tuin
- Gemeenschappelijk
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Overdekt, Privé
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex, Alarmsysteem, 24-uurs beveiliging, Kluis
- Ligging
- Eerstelijns golf, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Uitzicht
- Golf, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het appartement?
Het appartement heeft twee slaapkamers en twee badkamers, waarvan één en suite.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er hoort een eigen overdekte parkeerplaats in de ondergrondse garage bij het appartement.
Welk uitzicht heeft het appartement?
Het kijkt uit op de golfbaan, de tuin en het gemeenschappelijke zwembad. De oriëntatie is zuidwest.
Is de woning gemeubileerd?
Meubels zijn optioneel, dus dat kan in overleg worden bekeken.













































