Vrijstaande villa met zeezicht in Torremolinos
€ 950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 3 slaapkamers
- 3 badkamers
- 235 m² woonoppervlakte
- 500 m² perceel
Vrijstaande villa in Torremolinos met 3 slaapkamers en 3 badkamers op een perceel van 500 m². Met privétuin, garage, souterrain en uitzicht op de Middellandse Zee en de baai van Málaga.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa in Torremolinos heeft een bebouwde oppervlakte van 235 m² en staat op een perceel van 500 m². Het huis deelt geen muren met andere woningen, wat zorgt voor veel privacy en rust. Vanaf de woning kijk je uit over de Middellandse Zee en de baai van Málaga. Bij helder weer zie je ook de besneeuwde toppen van de Sierra Nevada.
De woning
De villa heeft drie slaapkamers en drie badkamers. De hoofdslaapkamer beschikt over een ruime inloopkast. De grote woon-eetkamer krijgt veel natuurlijk licht en sluit aan op een beglaasd terras, dat je het hele jaar kunt gebruiken. De keuken is apart, volledig uitgerust en goed geventileerd. In de woning ligt houten vloeren.
Kenmerken
- Privétuin rond het huis
- Overdekt terras en solarium
- Fitnessruimte
- Souterrain dat je naar wens kunt gebruiken, bijvoorbeeld als speelkamer of wijnkelder
- Eigen garage
- Centrale verwarming
- Drinkbaar leidingwater
Staat en inrichting
De woning is in redelijke staat en wordt niet gemeubileerd verkocht. Je kunt het huis dus helemaal naar eigen smaak inrichten en waar nodig bijwerken.
Locatie en voor wie
De villa ligt in Torremolinos aan de Costa del Sol, in een rustige omgeving met zicht op zee. Het huis past bij gezinnen die ruimte en een eigen tuin zoeken, en bij kopers die waarde hechten aan privacy zonder gedeelde muren. Ook wie graag buiten zit en van uitzicht geniet, vindt hier een prettige plek. Wil je het huis bekijken? Neem dan contact met ons op.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Centrale verwarming
- Huidige Staat
- Redelijk
- Extra's
- Overdekt terras, Zonnebank, Sportschool, Houten vloeren, Kelder
- Meubilering
- Ongemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Parkeergelegenheid
- Garage
- Voorzieningen
- Drinkwater
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft drie slaapkamers en drie badkamers. De hoofdslaapkamer heeft een inloopkast.
Hoe groot zijn het huis en het perceel?
De bebouwde oppervlakte is 235 m² en het perceel is 500 m² groot.
Is er een garage en een tuin?
Ja, er is een eigen garage en een privétuin. Daarnaast is er een souterrain.
Wordt de woning gemeubileerd verkocht?
Nee, de woning is niet gemeubileerd en verkeert in redelijke staat.
Vergelijkbare woningen
Vrijstaande Villa te koop in Torremolinos
Torremolinos
€ 2.650.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Torremolinos
Torremolinos
€ 1.800.000Excl. belastingen, notaris en advocaat






















































