Vrijstaande villa in Sierrezuela, Mijas, met zwembad en grote tuin
€ 1.595.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 6 slaapkamers
- 6 badkamers
- 503 m² woonoppervlakte
- 1.098 m² perceel
- Zwembad
Recent gerenoveerde villa op een verhoogde, private ligging in Sierrezuela, Mijas. Zes slaapkamers, een perceel van 1.098 m², zwembad en een garage voor drie auto's.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa in Sierrezuela, Mijas, staat op een verhoogde plek en voelt daardoor erg privé. Met 503 m² woonoppervlak op een perceel van 1.098 m², zes slaapkamers en zes badkamers is er veel ruimte voor een groot gezin of voor wie regelmatig gasten ontvangt. De villa is recent gerenoveerd en verkeert in uitstekende staat.
De woning
Op de hoofdverdieping ligt de nieuwe, volledig ingerichte open keuken. Die komt uit op een zonnig terras op het zuiden, een fijne plek voor de ochtendkoffie. De keuken loopt door naar de woon- en eetkamer en een studeerkamer. Ook de hoofdslaapkamer met kleedruimte en eigen badkamer ligt op deze verdieping. Boven vind je nog drie slaapkamers. Op het lagere niveau is een grote slaapkamer met eigen badkamer, die zich leent om als zelfstandig appartement te worden ingericht, naast een speelkamer.
Buiten
Rondom het huis ligt een private tuin met een groot zoutwaterzwembad. Er zijn overdekte en open terrassen, een buitenzithoek met bar en een aparte ruimte voor gereedschap. De garage biedt plaats aan drie auto's en op het terrein is ruimte voor nog meer voertuigen.
Kenmerken
- Airconditioning en dubbele beglazing
- Marmeren vloeren en inbouwkasten
- Bijkeuken, kelder en WiFi
- Gedeeltelijk gemeubileerd
- Ligging op het zuiden en zuidwesten, uitzicht op de tuin
Ligging en voor wie
Winkels en scholen liggen in de buurt en er is openbaar vervoer dichtbij. De villa past bij gezinnen die veel ruimte zoeken, of bij wie familie en gasten graag een eigen verblijf wil bieden dankzij de lager gelegen slaapkamer en de speelkamer.
Kenmerken
- Categorie
- Luxe
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Uitstekend, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, WiFi, Speelzaal, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Marmeren vloeren, Dubbele beglazing, Kelder
- Meubilering
- Gedeeltelijk gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid, Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Garage, Meer dan een
- Zwembad
- Privé
- Ligging
- Dichtbij winkels, Dichtbij scholen
- Voorzieningen
- Elektriciteit
- Uitzicht
- Tuin
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers heeft de villa?
De villa heeft zes slaapkamers en zes badkamers. Op de begane grond ligt de hoofdslaapkamer, boven nog drie slaapkamers en op het lagere niveau een grote slaapkamer met eigen badkamer.
Hoe groot zijn het huis en het perceel?
De bebouwde oppervlakte is 503 m² en het perceel meet 1.098 m².
Is er een garage of parkeerruimte?
Ja, er is een garage voor drie auto's en op het terrein kunnen meer voertuigen parkeren.
Is er een zwembad?
Ja, de villa heeft een eigen groot zoutwaterzwembad in de tuin.
Vergelijkbare woningen
Vrijstaande Villa te koop in Sierrezuela
Sierrezuela
€ 1.950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Sierrezuela
Sierrezuela
€ 1.790.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Sierrezuela
Sierrezuela
€ 1.495.000Excl. belastingen, notaris en advocaat













































