Luxe villa met zwembad en zeezicht in Nueva Andalucía, Marbella
€ 3.350.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 5 slaapkamers
- 5 badkamers
- 635 m² woonoppervlakte
- 849 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa van 635 m² op een perceel van 849 m² in Nueva Andalucía, Marbella. Vijf slaapkamers, vijf badkamers, privézwembad en zicht op zee en bergen. De woning is volledig gemeubileerd en in uitstekende staat.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa in Nueva Andalucía, Marbella, biedt 635 m² woonoppervlak op een privéperceel van 849 m². Het huis heeft vijf slaapkamers en vijf badkamers, verkeert in uitstekende staat en wordt volledig gemeubileerd aangeboden.
Het huis
De leefruimtes zijn ruim en lichtrijk. Het woon- en eetgedeelte sluit aan op een moderne, volledig uitgeruste keuken, zodat koken en samenzijn bij elkaar komen. De slaapkamers hebben ingebouwde kasten en en suite badkamers, waaronder een elegante hoofdslaapkamer. Er is bovendien een apart verblijf voor gasten of personeel en een kelder die extra ruimte geeft. Airconditioning, verwarming, wifi en elektrische rolluiken maken het dagelijks wonen comfortabel.
Buiten wonen
De privétuin omringt het privézwembad en laat genoeg plek om te zonnen. Onder het overdekte terras eet je buiten, ook als de zon hoog staat. Op het dakterras vind je een jacuzzi, een fijne plek om te ontspannen of gasten te ontvangen. De villa kijkt uit op zee, bergen, tuin en zwembad, met een panoramisch uitzicht. De woning ligt op het zuidwesten. Er zijn meerdere privéparkeerplaatsen.
Kenmerken
- 5 slaapkamers en 5 badkamers
- 635 m² bebouwd op 849 m² grond
- Privézwembad en privétuin
- Overdekt terras en jacuzzi
- Kelder en ingebouwde kasten
- Volledig gemeubileerd
- Meerdere privéparkeerplaatsen
Ligging
Nueva Andalucía ligt in de bekende Golfvallei van Marbella. Golfbanen, de haven, winkels, de zee, het centrum en scholen zijn dichtbij. Puerto Banús is met de auto snel te bereiken.
Deze villa past bij gezinnen die veel ruimte en privacy zoeken, bij wie regelmatig gasten ontvangt en bij kopers die een tweede woning aan de Costa del Sol zoeken.
Kenmerken
- Categorie
- Luxe
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, WiFi, Ensuite badkamer, Jacuzzi, Kelder
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Zonorientatie
- Zuid West
- Parkeergelegenheid
- Meer dan een, Privé
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Elektrische rolluiken
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij haven, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Weids, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft vijf slaapkamers en vijf badkamers, met en suite badkamers en ingebouwde kasten.
Heeft de villa een zwembad en tuin?
Ja, er is een privézwembad met een privétuin, een overdekt terras en een dakterras met jacuzzi.
Wordt de villa gemeubileerd verkocht?
Ja, de woning wordt volledig gemeubileerd aangeboden en verkeert in uitstekende staat.
Wat is er in de buurt van de villa?
Golfbanen, de haven, winkels, de zee, het centrum en scholen liggen dichtbij.
Vergelijkbare woningen
Vrijstaande Villa te koop in Nueva Andalucía
Nueva Andalucía
€ 12.000.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Nueva Andalucía
Nueva Andalucía
€ 11.750.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in Nueva Andalucía
Nueva Andalucía
€ 11.180.000Excl. belastingen, notaris en advocaat






























































