Vrijstaande villa met panoramisch zeezicht in Elviria, Marbella
€ 3.650.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 6 badkamers
- 470 m² woonoppervlakte
- 1.247 m² perceel
- Zwembad
Vrijstaande villa in Elviria, Marbella, met 470 m² woonoppervlak op een perceel van 1.247 m². Het huis heeft 4 slaapkamers, 6 badkamers, een privézwembad en uitzicht op zee en bergen.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa ligt in Elviria, in de gemeente Marbella. Het huis heeft een woonoppervlakte van 470 m² op een perceel van 1.247 m², met 4 slaapkamers en 6 badkamers. De staat is uitstekend en de villa wordt volledig gemeubileerd aangeboden.
Wonen binnen en buiten
De indeling geeft veel ruimte aan gezinnen of gasten. De slaapkamers hebben inbouwkasten en er zijn meerdere ensuite badkamers. De keuken is volledig uitgerust. Verder heeft het huis een sportruimte en een kelderverdieping, die extra gebruiksmogelijkheden bieden.
Buiten vind je een privétuin met een privézwembad. Er is zowel een overdekt terras als een privéterras, zodat je kunt kiezen tussen schaduw en zon. De villa ligt op het zuiden en heeft een panoramisch uitzicht op zee, bergen, tuin en zwembad.
Comfort en techniek
- Airconditioning en vloerverwarming
- Dubbele beglazing
- Domotica
- Zonnepanelen en zonneboiler
- Alarmsysteem en elektrische rolluiken
- Garage, plus ondergrondse en overdekte parkeerruimte
Ligging
Elviria is een bekende woonwijk in Marbella. Golfbanen, winkels, scholen en de zee liggen in de buurt van de villa. Het huis staat in een afgesloten complex.
Voor wie
Deze villa past bij gezinnen die veel ruimte en privacy zoeken, en bij golfliefhebbers die dicht bij de baan willen wonen. Ook als vaste woonplaats of als volledig ingericht tweede verblijf aan de Costa del Sol is het huis geschikt.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Investering, Luxe
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Vloerverwarming
- Huidige Staat
- Uitstekend, Nieuwbouw
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Privé terras, Sportschool, Ensuite badkamer, Dubbele beglazing, Domotics, Kelder
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage, Overdekt
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken, Alarmsysteem
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij scholen
- Voorzieningen
- Fotovoltaïsche zonnepanelen, Zonne-energie water verwarming
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Weids, Tuin, Zwembad
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft 4 slaapkamers en 6 badkamers, waaronder meerdere ensuite badkamers.
Heeft de villa een zwembad en een tuin?
Ja, er is een privézwembad en een privétuin, plus een overdekt en een privéterras.
Welk uitzicht heeft de villa?
Je kijkt uit over zee en bergen, met een panoramisch uitzicht over de tuin en het zwembad. De villa ligt op het zuiden.
Welke voorzieningen liggen er in de buurt?
Golfbanen, winkels, scholen en de zee liggen in de buurt van de villa in Elviria.





























































