Bedrijfspand

Bedrijfspand van 94 m² met twee etalages in Puerto Banús, Marbella

€ 1.400.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

Bedrijfspand van 94 m² met twee etalages in Puerto Banús, Marbella
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 2 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 3 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 4 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 5 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 6 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 7 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 8 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 9 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 10 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 11 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 12 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 13 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 14 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 15 van 16
Bedrijfspand te koop in Puerto Banús, foto 16 van 16
1/16
  • 94 m² woonoppervlakte

Winkelpand van 94 m² in een van de drukste straten van Puerto Banús, op ongeveer 20 meter van een belangrijke voetgangersingang naar de haven. Het pand is in goede staat en heeft twee etalages. Je kunt de bestaande zaak voortzetten of de ruimte aanpassen aan een eigen concept.

Over deze woning

Dit bedrijfspand van 94 m² ligt in een van de drukste straten van Puerto Banús, op ongeveer 20 meter van een van de belangrijkste voetgangersingangen naar de haven. Het pand is in goede staat en wordt op dit moment gebruikt als winkel voor kleding en sportaccessoires. Het gaat om een bestaande, gevestigde zaak.

Indeling en kenmerken

De indeling is functioneel en overzichtelijk. De winkelruimte heeft twee grote etalages aan de straatkant, zodat het pand goed opvalt voor voorbijgangers. Daarnaast beschikt het pand over:

  • een bergruimte
  • paskamers
  • een badkamer
  • een marmeren vloer
  • airconditioning met warme en koude lucht
  • een alarmsysteem

Het pand is op het noorden gericht en kijkt uit op de straat en de stedelijke omgeving.

Locatie

Puerto Banús ligt in Marbella, vlak bij zee en bij de jachthaven. Het is een commerciële zone met veel loop, zowel van bewoners als van toeristen. In de buurt vind je andere winkels, scholen en openbaar vervoer, en het centrum van de stad is dichtbij. Voor een winkel die zichtbaar wil zijn op een drukke plek, is dit een praktische ligging.

Voor wie is dit pand interessant?

Het pand past bij ondernemers die een draaiende zaak willen overnemen en voortzetten. Het kan ook interessant zijn als je de ruimte wilt aanpassen aan een ander commercieel concept, bijvoorbeeld een andere vorm van retail. De combinatie van twee etalages, een compacte maar praktische indeling en een plek bij de ingang van de haven geeft veel mogelijkheden. Wil je het pand bezichtigen? Neem dan contact op met Imagine Marbella, dan plannen we samen een afspraak.

Kenmerken

Categorie
Bestaande bouw
Klimaatbeheersing
Airconditioning, Warme A/C
Huidige Staat
Goed
Extra's
Nabij vervoer, Marmeren vloeren
Zonorientatie
Noord
Beveiliging
Alarmsysteem
Ligging
Commerciele omgeving, Aan het strand, Haven, Dichtbij haven, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen, Dichtbij jachthaven
Uitzicht
Stedelijk, Straat

Veelgestelde vragen

Hoe groot is het bedrijfspand?

Het pand heeft een bebouwde oppervlakte van 94 m².

Welke ruimtes heeft het pand?

Het heeft een winkelruimte met twee etalages, een bergruimte, paskamers en een badkamer.

Waar ligt het pand precies?

Het ligt in Puerto Banús in Marbella, op ongeveer 20 meter van een van de belangrijkste voetgangersingangen naar de haven.

Is er airconditioning en een alarm?

Ja, het pand heeft airconditioning met warme en koude lucht en een alarmsysteem.

Vergelijkbare woningen

Bekijk alle woningen