Bedrijfspand met zes kantoren en twee terrassen in Nueva Andalucía, Marbella
€ 1.795.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 6 slaapkamers
- 2 badkamers
- 390 m² woonoppervlakte
Recent gerenoveerd bedrijfspand van ongeveer 390 m² in Nueva Andalucía, Marbella. Het heeft zes kantoren, een vergaderzaal, twee privéterrassen en een tuin. Moderne technologie en een centrale ligging maken het geschikt als representatief hoofdkantoor.
Over deze woning
Het pand
Dit bedrijfspand in Nueva Andalucía heeft ongeveer 390 m² bebouwde oppervlakte. Het is recent gerenoveerd en verkeert in uitstekende staat. De indeling bestaat uit zes afzonderlijke kantoren, een ruime vergaderzaal, een verzorgde receptie, een keuken, een gastentoilet, een badkamer met douche en een berging. Er zijn twee onafhankelijke ingangen, zodat je het pand flexibel kunt gebruiken, bijvoorbeeld voor meerdere teams of met een aparte toegang voor klanten. Door het hoofdkantoor anders in te delen kan er bovendien een zevende kantoor bijkomen.
Afwerking en technologie
Het interieur is afgewerkt met natuurlijke materialen en heeft een eigentijdse uitstraling. De technische uitrusting is uitgebreid:
- eikenhouten vloeren in de receptie, gangen, vergaderzaal, keuken en kantoren, en een kalkstenen vloer in het hoofdkantoor
- domotica voor verlichting, gordijnen en zonwering
- airconditioning met regeling per zone
- glasvezel en wifi
- geluidssysteem met plafondspeakers en buitenspeakers op de terrassen
- vergaderzaal met een scherm van 86 inch, geïntegreerde pc en videoconferentie
Gastentoilet en badkamer zijn in natuursteen uitgevoerd, met hoogwaardig sanitair en kranen. De keuken heeft ingebouwde apparatuur en is praktisch voor personeel en bezoekers.
Terrassen en tuin
Het pand heeft twee privéterrassen en een eigen tuin. Je gebruikt ze voor een informeel overleg, een ontvangst van klanten of een pauze tussen het werk door. Het uitzicht is stedelijk, met zicht op de straat.
Ligging
Het pand ligt in een van de drukste zakelijke zones van Nueva Andalucía, op enkele minuten van Puerto Banús en het centrum van Marbella. Restaurants, cafés, banken, winkels en scholen liggen vlakbij. Ook openbaar vervoer, golf, de haven en de zee zijn dichtbij.
Voor wie
Het pand past bij bedrijven die een representatief, technisch goed uitgerust hoofdkantoor zoeken met ruimte om te groeien.
Kenmerken
- Categorie
- Luxe
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Uitstekend, Onlangs gerenoveerd
- Extra's
- Nabij vervoer, Privé terras, WiFi, Berging, Houten vloeren, Domotics, Optische vezel
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Gedeeltelijk ingericht
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij haven, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij scholen
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater, Telefoon
- Uitzicht
- Stedelijk, Straat
Veelgestelde vragen
Hoeveel kantoren heeft het pand?
Er zijn zes afzonderlijke kantoren. Door het hoofdkantoor te herindelen kan er een zevende kantoor bijkomen.
Heeft het pand buitenruimte?
Ja, er zijn twee privéterrassen en een eigen tuin.
Welke technologie is aanwezig?
Het pand heeft domotica, airconditioning, glasvezel, wifi, een geluidssysteem en een vergaderzaal met een scherm van 86 inch en videoconferentie.
Wat is er in de buurt?
Restaurants, cafés, banken, winkels, scholen, openbaar vervoer, golf, de haven en de zee liggen dichtbij. Puerto Banús is op enkele minuten.
Vergelijkbare woningen
Bedrijfspand te koop in Nueva Andalucía
Nueva Andalucía
€ 6.800.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Bedrijfspand te koop in Nueva Andalucía
Nueva Andalucía
€ 5.200.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Bedrijfspand te koop in Nueva Andalucía
Nueva Andalucía
€ 1.450.000Excl. belastingen, notaris en advocaat



































