Vrijstaande villa in La Cala de Mijas met 6 slaapkamers en zwembad
€ 1.495.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 6 slaapkamers
- 3 badkamers
- 227 m² woonoppervlakte
- 499 m² perceel
- Zwembad
Volledig gemeubileerde vrijstaande villa in La Cala de Mijas met 6 slaapkamers, 3 badkamers en een perceel van 499 m². Met privézwembad, tuin, garage en uitzicht op zee en bergen.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa in La Cala de Mijas heeft 227 m² woonoppervlak op een perceel van 499 m². Het huis verkeert in uitstekende staat, is volledig gemeubileerd en telt zes slaapkamers en drie badkamers. De ligging op het zuiden, zuidoosten en oosten zorgt voor veel daglicht.
Het huis
Op de bovenverdieping vind je een lichte woon- en eetkamer met airconditioning en grote schuifpuien die uitkomen op een terras met uitzicht richting de kust. De keuken is volledig ingericht en sluit direct aan op de leefruimte. Beneden is een tweede zitkamer met kitchenette, handig voor logés of familie.
Alle zes de slaapkamers hebben inbouwkasten. Een van de slaapkamers ligt op de begane grond en geeft rechtstreeks toegang tot het zwembadgedeelte. De drie badkamers zijn voorzien van een inloopdouche. Er is ook een bijkeuken.
Buiten leven
Het privézwembad vormt het hart van de tuin. Rondom liggen zonneterrassen, een overdekt terras en een solarium. Door de verschillende terrassen kun je de hele dag een plek in de zon of in de schaduw kiezen. Vanuit de villa kijk je uit over zee, bergen, bos en het zwembad. Bij de woning hoort een eigen garage met overdekte parkeerruimte.
Kenmerken
- Airconditioning met warme en koude lucht
- Dubbele beglazing en glasvezel
- Alarmsysteem, intercom en elektrische rolluiken
- Ligging in een afgesloten woonwijk
- Privétuin en privéparkeerplaats
Locatie en voor wie
De villa ligt dicht bij het strand, golfbanen, winkels en de restaurants en bars van La Cala de Mijas. Fuengirola is ongeveer 10 minuten rijden, de luchthaven van Málaga ongeveer 25 minuten en het centrum van Málaga rond de 30 minuten. Het huis past bij gezinnen of groepen die veel ruimte willen, en bij wie een tweede woning of een vaste verblijfplaats aan de Costa del Sol zoekt.
Kenmerken
- Categorie
- Koopje, Vakantiehuis, Investering, Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, Zonnebank, Bijkeuken, Dubbele beglazing, Optische vezel
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Oosten, Zuidoost, Zuid
- Parkeergelegenheid
- Garage, Overdekt, Privé
- Zwembad
- Privé
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, Alarmsysteem
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater, Telefoon
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Landelijk, Zwembad, Stedelijk, Bos, Straat
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft zes slaapkamers met inbouwkasten en drie badkamers met inloopdouche.
Is er een zwembad en een garage?
Ja, er is een privézwembad met zonneterrassen en een eigen garage met overdekte parkeerplaats.
Wat is er in de buurt van de villa?
Het strand, golfbanen, winkels en restaurants liggen dichtbij. Fuengirola is ongeveer 10 minuten rijden en de luchthaven van Málaga ongeveer 25 minuten.
Vergelijkbare woningen
Vrijstaande Villa te koop in La Cala de Mijas
La Cala de Mijas
€ 5.600.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in La Cala de Mijas
La Cala de Mijas
€ 2.600.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Vrijstaande Villa te koop in La Cala de Mijas
La Cala de Mijas
€ 2.500.000Excl. belastingen, notaris en advocaat


































































