Eigentijdse villa met verwarmd zwembad in Elviria, Marbella
€ 4.195.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 5 slaapkamers
- 4 badkamers
- 410 m² woonoppervlakte
- 1.371 m² perceel
- Zwembad
Deze eigentijdse villa in Elviria heeft 5 slaapkamers, 4 badkamers en 410 m² bebouwd op een perceel van 1.371 m². Er zijn een verwarmd zwembad, een gastenappartement en een garage voor vier auto's. Vanaf de bovenverdieping kijk je uit over de zee richting Marbella.
Over deze woning
Deze eigentijdse villa ligt in Elviria, in het oosten van Marbella. Het huis heeft 410 m² bebouwd oppervlak op een perceel van 1.371 m², met 5 slaapkamers en 4 badkamers. De staat is uitstekend en het huis wordt gedeeltelijk gemeubileerd aangeboden.
Indeling over twee niveaus
Op het entreeniveau vind je een zelfstandig appartement met 1 slaapkamer, twee gastenkamers met eigen badkamer en een kantoorruimte. Hier zijn ook de garage voor vier auto's met oplaadpunt voor elektrische auto's, twee grote bergingen en een technische ruimte.
Naar boven ga je via een wenteltrap of met de lift. De bovenverdieping heeft een ruime open leefruimte met woonkamer, eetkamer en keuken. Die loopt door naar een deels overdekt terras met verwarmd zwembad en buitenkeuken. De hoofdslaapkamer heeft een inloopkast, aparte kasten en een grote badkamer en suite.
Kenmerken
- Airconditioning en vloerverwarming
- Gepolijste betonvloeren door het hele huis
- Volledig ingerichte keuken met Gaggenau-apparatuur, waaronder twee ovens
- 34 zonnepanelen voor vrijwel de volledige elektriciteitsbehoefte
- Elektrische rolluiken met ingebouwde horren
- Verwarmd zoutwaterzwembad van 14 meter, met afdekking
- Jacuzzi, infraroodsauna en pelletkachel
- Waterontharder, dubbele beglazing, alarm, kluis en intercom
Uitzicht en omgeving
Het terras ligt op het zuiden en zuidwesten en biedt zeezicht en een panoramisch uitzicht richting Marbella. Het terras is zo aangelegd dat regenwater wordt opgevangen en hergebruikt voor de bewatering. Scholen liggen in de buurt.
Voor wie
De villa past bij een groot gezin of bij wie regelmatig gasten ontvangt, dankzij het aparte appartement en de extra kamers. Het huis is ook toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit.
Kenmerken
- Categorie
- Luxe, Modern
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Vloerverwarming
- Huidige Staat
- Uitstekend, Nieuwbouw
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Privé terras, Sauna, Gasten appartement, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Gehandicapten toegang, Jacuzzi, Dubbele beglazing, Personeel accommodatie, Kelder
- Meubilering
- Gedeeltelijk gemeubileerd
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht, Woonkeuken
- Zonorientatie
- Zuid, West
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage, Overdekt, Meer dan een, Privé
- Zwembad
- Privé, Binnenzwembad, Verwarmd
- Beveiliging
- Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, Alarmsysteem, Kluis
- Ligging
- Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Fotovoltaïsche zonnepanelen
- Uitzicht
- Zee, Weids
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft de villa?
De villa heeft 5 slaapkamers en 4 badkamers, verdeeld over een gastenappartement, twee gastenkamers en de hoofdslaapkamer.
Hoe groot zijn het huis en het perceel?
Het huis heeft 410 m² bebouwd oppervlak en staat op een perceel van 1.371 m².
Is er een garage of parkeerplaats?
Ja, er is een garage voor vier auto's met een oplaadpunt voor elektrische auto's.
Heeft de villa een zwembad?
Ja, er is een verwarmd zoutwaterzwembad van 14 meter met afdekking, aangevuld met een jacuzzi.

























































