Villa in El Candado, Málaga, met zeezicht, zwembad en twee appartementen
€ 1.650.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 8 slaapkamers
- 6 badkamers
- 574 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Vrijstaande villa van 574 m² in El Candado, Málaga, met acht slaapkamers en zes badkamers. De hoofdwoning wordt aangevuld met twee zelfstandige appartementen, een privézwembad en zeezicht.
Over deze woning
Deze vrijstaande villa in El Candado, in Málaga, heeft 574 m² bebouwde oppervlakte, acht slaapkamers en zes badkamers. Het geheel bestaat uit een hoofdwoning over twee verdiepingen en twee zelfstandige appartementen. Dat geeft veel ruimte voor een groot gezin of voor gasten. De woning verkeert in goede staat.
De hoofdwoning
De ruime woon-eetkamer geeft toegang tot een terras met zeezicht. De keuken is apart en volledig ingericht. De hoofdslaapkamer ligt op dezelfde verdieping en heeft een eigen badkamer en een kleedkamer. Op de verdieping eronder vind je vier extra slaapkamers met twee volledige badkamers, handig voor kinderen of logés. Een lift verbindt de drie niveaus, wat het dagelijks gebruik makkelijker maakt voor jong en oud.
De twee appartementen
- Een appartement op de begane grond met twee slaapkamers, twee badkamers, een woon-eetkamer, een moderne keuken en een groot terras met eigen toegang.
- Een appartement op de half ondergrondse verdieping met eigen ingang, een slaapkamer met en-suite badkamer, een woonkamer en een keuken.
Beide kun je gebruiken voor familie of gasten, of verhuren.
Buiten en comfort
- Privézwembad en een eigen tuin
- Barbecuehoek en overdekt terras
- Zeezicht, met ook uitzicht op de golfbaan
- Oriëntatie op het zuiden en westen
- Airconditioning en inbouwkasten
- Eigen parkeerplaats
Ligging en voor wie
El Candado ligt in Málaga en staat bekend als een gewilde woonwijk. Het strand, restaurants, golfbanen en het centrum liggen in de buurt. De villa past bij grote gezinnen of meerdere generaties onder één dak, en bij wie graag gasten ontvangt en buiten wil leven met zicht op zee.
Kenmerken
- Categorie
- Aan zee, Golf
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Huidige Staat
- Goed
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Privé terras, Ensuite badkamer, Barbecue
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid, West
- Parkeergelegenheid
- Privé
- Zwembad
- Privé
- Ligging
- Dichtbij golfbaan, Dichtbij zee, Dichtbij stad
- Uitzicht
- Zee
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers heeft de villa?
De villa heeft acht slaapkamers en zes badkamers, verdeeld over de hoofdwoning en twee zelfstandige appartementen.
Zijn de appartementen onafhankelijk van de hoofdwoning?
Ja, beide appartementen hebben een eigen toegang. Je kunt ze gebruiken voor gasten of familie, of verhuren.
Is er een lift in de villa?
Ja, een lift verbindt de drie verdiepingen van de woning.
Heeft de villa een zwembad en zeezicht?
Ja, er is een privézwembad met barbecuehoek, en vanaf het terras en de buitenruimte heb je zicht op zee en de golfbaan.











































