Rijwoning direct aan de golfbaan in Valle Romano, Estepona
€ 1.199.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 6 slaapkamers
- 4 badkamers
- 310 m² woonoppervlakte
- 400 m² perceel
- Zwembad
Gerenoveerde rijwoning met zes slaapkamers op een perceel van 400 m², direct aan de golfbaan. Privézwembad, tuin en uitzicht op zee, bergen en golf. De oude kern van Estepona ligt op ongeveer vijf minuten rijden.
Over deze woning
Deze rijwoning in Valle Romano, Estepona, ligt direct aan de golfbaan en biedt zes slaapkamers, 310 m² woonoppervlak en een perceel van 400 m². Vanuit het huis kijk je uit over de golfbaan, de zee en de bergen.
De woning
Het huis uit 2009 is van boven tot onder gerenoveerd. Er is een nieuwe keuken, er zijn nieuwe badkamers en overal ligt nieuwe vloer. De keuken is volledig ingericht. Verder vind je inbouwkasten, een bijkeuken en een aparte bergruimte. De airconditioning verwarmt en koelt, dus je woont er het hele jaar comfortabel.
Op de lagere verdieping ligt een ruime speelkamer. Die kan ook dienen als een of twee extra slaapkamers, waardoor de indeling goed past bij grotere gezinnen of wie regelmatig gasten ontvangt. Meubels zijn optioneel over te nemen.
Buiten
- Privézwembad
- Privétuin
- Overdekt terras en open privéterras
- Barbecue
- Eigen parkeerplaats
De terrassen zijn gericht op het uitzicht over golf, zee en bergen, en de barbecue maakt het buiten eten eenvoudig.
Ligging
Je woont op de eerste lijn van de golfbaan, met veel rust om je heen. De oude kern van Estepona, met winkels, bars en restaurants, ligt op ongeveer vijf minuten rijden. Supermarkten zijn met de auto snel bereikt en de luchthaven is goed bereikbaar.
Voor wie
Deze woning past bij gezinnen die ruimte zoeken, bij golfliefhebbers en bij wie het jaar verdeelt over twee landen en een instapklaar, vernieuwd huis wil met zicht op zee en bergen.
Kenmerken
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning
- Extra's
- Overdekt terras, Inbouwkasten, Privé terras, Speelzaal, Berging, Bijkeuken, Barbecue
- Meubilering
- Optioneel
- Tuin
- Privé
- Keuken
- Volledig ingericht
- Parkeergelegenheid
- Privé
- Zwembad
- Privé
- Ligging
- Eerstelijns golf
- Uitzicht
- Zee, Bergen, Golf
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers heeft de woning?
Er zijn zes slaapkamers. De speelkamer op de lagere verdieping kan ook als een of twee extra slaapkamers worden gebruikt.
Heeft de woning een zwembad en tuin?
Ja, er is een privézwembad en een privétuin, plus een overdekt terras, een open terras en een barbecue.
Welk uitzicht heeft het huis?
Je hebt uitzicht op de golfbaan, de zee en de bergen.
Hoe ver is het van het centrum van Estepona?
De oude kern van Estepona ligt op ongeveer vijf minuten rijden.
Vergelijkbare woningen
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Valle Romano
Valle Romano
€ 950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Semi-Vrijstaande Villa te koop in Valle Romano
Valle Romano
€ 665.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Geschakelde Woning te koop in Valle Romano
Valle Romano
€ 470.250Excl. belastingen, notaris en advocaat




































































