Bouwgrond te koop in Sotogrande
€ 1.150.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2.837 m² perceel
Bouwgrond in Sotogrande: 2.837 m² perceel. Vraagprijs € 1.150.000. Referentie IMR5461963. Nieuw in ons aanbod sinds 29 oktober 2026.
Over deze woning
In het hart van Sotogrande, aan de prestigieuze Avenida de la Reserva, ligt dit exclusieve perceel van 2,837 m², een bevoorrechte locatie voor wie op zoek is naar de hoogste normen van kwaliteit en onderscheid.
De verhoogde ligging en de zuidgerichte oriëntatie bieden een ongeëvenaard panoramisch uitzicht op de Middellandse Zee, de elegante omgeving van Sotogrande en de iconische Rock of Gibraltar.
Het perceel maakt deel uit van een besloten gemeenschap met 24-uurs beveiliging, gecontroleerde toegang en geavanceerde beveiligingssystemen, wat discretie en het hoogste niveau van privacy garandeert.
Een uitzonderlijke setting waar design, natuur en exclusiviteit samenkomen; de perfecte gelegenheid om uw droomhuis te bouwen in een van de meest gewilde bestemmingen van Zuid-Europa.
Kenmerken
- Uitzicht
- Zee, Golf


























