Bouwgrond

Bouwgrond in Manilva met zeezicht en zuidligging, 4.000 m²

€ 950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

Bouwgrond in Manilva met zeezicht en zuidligging, 4.000 m²
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 2 van 12
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 3 van 12
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 4 van 12
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 5 van 12
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 6 van 12
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 7 van 12
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 8 van 12
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 9 van 12
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 10 van 12
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 11 van 12
Bouwgrond te koop in Manilva, foto 12 van 12
1/12
  • 4.000 m² perceel
  • Zwembad

Residentieel perceel van 4.000 m² in Manilva, gelegen op het zuiden met uitzicht op zee en bergen. Het wordt aangeboden als landbank voor toekomstige ontwikkeling. Bouwen is nu nog niet mogelijk.

Over deze woning

Dit perceel van 4.000 m² in Manilva is interessant voor wie op lange termijn denkt. Het is een residentiële kavel in een suburbane omgeving aan de Costa del Sol, in een uitstekende staat en met een weids uitzicht.

Het perceel

Het terrein ligt op het zuiden, dus je krijgt veel zon over de dag. Vanaf dit bouwperceel kijk je uit over de zee en de bergen, en het uitzicht is panoramisch. Ook de omgeving ligt in het zicht. Er is genoeg ruimte om later een zwembad aan te leggen.

Kenmerken op een rij

  • Oppervlakte: 4.000 m²
  • Type: residentiële grond
  • Ligging: suburbaan, gemeente Manilva
  • Oriëntatie: zuid
  • Uitzicht: zee, bergen, panoramisch en stedelijk
  • Staat: uitstekend
  • Ruimte voor een zwembad

Investering en vooruitzicht

Het perceel valt in de categorie investering en wordt aangeboden als landbank voor toekomstige ontwikkeling. Bouwen is op dit moment nog niet mogelijk. Volgens de verkoper maakt het perceel deel uit van de eerste fase van een herontwikkelingsplan voor de wijdere omgeving, en ligt het in het hoogste deel van dat gebied. Zodra dat toegestaan is, zou de grond verdeeld kunnen worden voor meerdere villa's of rijwoningen. Dat is een verwachting en geen garantie. Laat de bouwmogelijkheden en de planologische situatie daarom altijd zelf onafhankelijk controleren.

Voor wie

Deze kavel past bij investeerders die geduld hebben en een positie willen innemen in een gebied dat zich nog moet ontwikkelen. Ook als je een grote kavel met zon en uitzicht zoekt en bereid bent te wachten op de definitieve regelgeving, is het de moeite van het bekijken waard. Wil je meer weten of de grond bezichtigen? Imagine Marbella helpt je graag verder.

Kenmerken

Categorie
Investering
Huidige Staat
Uitstekend
Zonorientatie
Zuid
Zwembad
Ruimte voor zwembad
Ligging
Voorstad
Uitzicht
Zee, Bergen, Weids, Stedelijk

Veelgestelde vragen

Hoe groot is het perceel?

Het perceel is 4.000 m² groot en heeft een residentiële bestemming.

Kan ik er nu al op bouwen?

Nee, bouwen is op dit moment nog niet mogelijk. Het perceel wordt aangeboden als landbank voor toekomstige ontwikkeling.

Welk uitzicht heeft het perceel?

Je kijkt uit over zee en bergen. Het uitzicht is panoramisch en omvat ook de omgeving.

Is er ruimte voor een zwembad?

Ja, het perceel biedt ruimte om later een zwembad te realiseren.

Vergelijkbare woningen

Bekijk alle woningen