Bouwgrond in Hacienda Las Chapas, Marbella, 4.100 m²
€ 1.150.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4.100 m² perceel
Een residentieel perceel van 4.100 m² in Hacienda Las Chapas, Marbella. De grond ligt op het zuiden en heeft zeezicht. Zee en scholen liggen in de buurt.
Over deze woning
Het perceel
In Hacienda Las Chapas, in de gemeente Marbella, ligt dit residentiële bouwperceel van 4.100 m². Het is een ruime kavel, met veel buitenruimte om een eigen woonplan voor te bereiden. Welke bebouwingsmogelijkheden er precies zijn, laat je vooraf het beste nagaan.
Ligging en uitzicht
Het perceel is gelegen in een urbanisatie en heeft de volgende kenmerken:
- Oriëntatie op het zuiden
- Uitzicht op zee
- Dicht bij de zee
- Dicht bij scholen
De zuidligging in combinatie met het zeezicht maakt van de ligging een van de sterke punten van deze grond.
Voorzieningen
Op het perceel zijn elektriciteit en drinkwater beschikbaar. Dat is een praktisch uitgangspunt voor wie een woning wil laten bouwen. Over andere aansluitingen of vergunningen geven de beschikbare gegevens geen informatie.
Voor wie
Deze grond past bij kopers die op de Costa del Sol zelf een woning willen ontwerpen, op een groot perceel met zicht op zee. De nabijheid van scholen maakt de plek ook interessant voor gezinnen die hier permanent willen wonen. Wil je meer weten of het perceel bezoeken? Neem dan contact op met Imagine Marbella.
Kenmerken
- Zonorientatie
- Zuid
- Ligging
- Dichtbij zee, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater
- Uitzicht
- Zee
Veelgestelde vragen
Hoe groot is het perceel?
Het perceel meet 4.100 m².
Welke ligging en uitzicht heeft de grond?
De grond is op het zuiden georiënteerd en heeft zeezicht.
Zijn er nutsvoorzieningen aanwezig?
Ja, elektriciteit en drinkwater zijn beschikbaar op het perceel.
Wat is er in de omgeving?
Het perceel ligt in een urbanisatie, dicht bij zee en dicht bij scholen.
Vergelijkbare woningen
Bouwgrond te koop in Hacienda Las Chapas
Hacienda Las Chapas
€ 4.600.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Bouwgrond te koop in Hacienda Las Chapas
Hacienda Las Chapas
€ 3.700.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
Bouwgrond te koop in Hacienda Las Chapas
Hacienda Las Chapas
€ 3.600.000Excl. belastingen, notaris en advocaat


































