Bouwgrond

Bouwgrond in Benahavís met uitzicht op zee, bergen en golf

€ 795.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

Bouwgrond in Benahavís met uitzicht op zee, bergen en golf
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 2 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 3 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 4 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 5 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 6 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 7 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 8 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 9 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 10 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 11 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 12 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 13 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 14 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 15 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 16 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 17 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 18 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 19 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 20 van 21
Bouwgrond te koop in Benahavís, foto 21 van 21
1/21
  • 512 m² perceel

Verhoogd bouwperceel van 512 m² in Benahavís met uitzicht op zee, bergen, golfbaan en landschap. Er is een villaproject beschikbaar dat kan worden aangepast aan de koper.

Over deze woning

Het perceel

Deze bouwgrond in Benahavís heeft een oppervlakte van 512 m² en ligt verhoogd. Daardoor kijk je uit over de zee, de bergen, een golfbaan en het open landschap eromheen. Het is een bouwperceel voor wie zelf een woning wil realiseren op een rustige plek in de heuvels achter de kust.

Het bouwproject

Voor het perceel bestaat een ontwerp voor een eigentijdse villa, verdeeld over vier verdiepingen. In het plan zitten terrassen op meerdere niveaus, een dakterras, een lift naar alle verdiepingen en een privézwembad op het bovenste terras. Volgens de beschikbare informatie is een voorlopige bouwaanvraag aanwezig en kan het ontwerp worden aangepast aan de wensen van de koper. Laat de actuele stand van zaken en de precieze bouwmogelijkheden altijd controleren door je eigen architect of advocaat.

Kenmerken en ligging

  • Perceel van 512 m², verhoogd gelegen
  • Uitzicht op zee, bergen, golfbaan en landschap
  • Golf in de buurt
  • Winkels en het centrum van de gemeente dichtbij
  • Scholen in de omgeving
  • Openbaar vervoer binnen bereik
  • Ongeveer 5 minuten rijden naar San Pedro de Alcántara en ongeveer 10 minuten naar Puerto Banús

De omgeving is rustig en groen, en toch ligt alles voor het dagelijks leven op korte afstand. Dat maakt de plek praktisch voor wie het hele jaar door wil wonen, maar ook voor wie een tweede woning zoekt.

Voor wie is dit perceel?

Dit perceel past bij kopers die een eigen villa willen bouwen en veel waarde hechten aan uitzicht, rust en korte afstanden naar golf, winkels en scholen. Het kan een vaste woning worden, een tweede huis of een vakantiewoning. Wil je meer weten of het perceel bezichtigen? Neem dan contact met ons op, dan bespreken we samen de mogelijkheden.

Kenmerken

Extra's
Nabij vervoer
Ligging
Dichtbij golfbaan, Dichtbij winkels, Dichtbij stad, Dichtbij scholen
Uitzicht
Zee, Bergen, Golf, Landelijk

Veelgestelde vragen

Hoe groot is het perceel?

Het perceel heeft een oppervlakte van 512 m².

Welk uitzicht heeft het perceel?

Het ligt verhoogd en heeft uitzicht op zee, bergen, een golfbaan en het omliggende landschap.

Is er al een bouwproject voor het perceel?

Er is een ontwerp voor een eigentijdse villa over vier verdiepingen, met een voorlopige bouwaanvraag. Het ontwerp kan worden aangepast aan de koper.

Wat is er in de buurt?

Golf, winkels, scholen, het centrum en openbaar vervoer liggen dichtbij. San Pedro de Alcántara is ongeveer 5 minuten rijden en Puerto Banús ongeveer 10 minuten.

Vergelijkbare woningen

Bekijk alle woningen