Bedrijfspand

Bedrijfspand in Fuengirola met gevestigde flamencobar

€ 950.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

Bedrijfspand in Fuengirola met gevestigde flamencobar
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 2 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 3 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 4 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 5 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 6 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 7 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 8 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 9 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 10 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 11 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 12 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 13 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 14 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 15 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 16 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 17 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 18 van 19
Bedrijfspand te koop in Fuengirola, foto 19 van 19
1/19
  • 2 badkamers
  • 200 m² woonoppervlakte

Gevestigde flamencobar en nachtclub van 200 m² in het commerciële centrum van Fuengirola. Het pand is in uitstekende staat, volledig gemeubileerd en dicht bij zee, haven en winkels.

Over deze woning

Dit bedrijfspand in Fuengirola herbergt een gevestigde flamencobar met een uitgesproken Andalusische sfeer. Op zo'n 200 m² bebouwde oppervlakte draait een nachtclubconcept met flamencovoorstellingen, livemuziek en traditionele Spaanse gastvrijheid. De zaak heeft een vaste klantenkring van zowel lokale als internationale bezoekers.

Het pand

Het lokaal verkeert in uitstekende staat en is volledig gemeubileerd. Een nieuwe eigenaar hoeft dus niet vanaf nul te beginnen. Er zijn twee badkamers en een volledig uitgeruste keuken. Ook de technische kant is op orde.

  • Airconditioning
  • Elektrische rolluiken
  • Alarmsysteem
  • Volledig gemeubileerd
  • Volledig uitgeruste keuken

Locatie

Het pand ligt in een commercieel gebied in het centrum van Fuengirola. Zee, jachthaven, haven en winkels liggen allemaal dichtbij. Dat maakt de plek bereikbaar voor bewoners en bezoekers die de kuststad bezoeken, en past bij een uitgaansconcept dat op passanten en vaste gasten draait.

Voor wie

Dit bedrijfspand past bij een ondernemer die een bestaande zaak met eigen karakter wil overnemen. Je kunt het flamencoconcept voortzetten zoals het nu is, of er een eigen invulling aan geven. De bestaande naam, sfeer en klantenkring vormen daarvoor een duidelijk vertrekpunt. Het pand staat in de categorie investering.

Bezichtigingen vinden plaats op afspraak. Wil je meer weten over het pand of de zaak, neem dan gerust contact met ons op.

Kenmerken

Categorie
Investering
Klimaatbeheersing
Airconditioning
Huidige Staat
Uitstekend
Meubilering
Volledig gemeubileerd
Keuken
Volledig ingericht
Beveiliging
Elektrische rolluiken, Alarmsysteem
Ligging
Stad, Commerciele omgeving, Dichtbij haven, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij stad, Dichtbij jachthaven

Veelgestelde vragen

Hoe groot is het pand?

Het pand heeft een bebouwde oppervlakte van ongeveer 200 m² en twee badkamers.

Is het pand gemeubileerd en uitgerust?

Ja, het is volledig gemeubileerd en heeft een volledig uitgeruste keuken, airconditioning, elektrische rolluiken en een alarmsysteem.

Wat is er in de buurt?

Het pand ligt in een commercieel gebied in Fuengirola, dicht bij zee, jachthaven, haven, winkels en het centrum.

Vergelijkbare woningen

Bekijk alle woningen