Penthouse in Fuengirola met 2 slaapkamers en terras
€ 599.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 2 slaapkamers
- 2 badkamers
- 180 m² woonoppervlakte
- Zwembad
Ruim penthouse van 180 m² in Fuengirola, in uitstekende staat en eigentijds van stijl. Met twee slaapkamers, twee badkamers, terras, ondergrondse parkeergelegenheid en veel voorzieningen in een beveiligd complex.
Over deze woning
Dit penthouse in Fuengirola biedt 180 m² bebouwde oppervlakte, twee slaapkamers en twee badkamers. Het is een eigentijdse woning in uitstekende staat. Je krijgt het ongemeubileerd, zodat je de inrichting helemaal naar eigen smaak kiest.
De woning
Het penthouse heeft een moderne uitstraling en een volledig ingerichte keuken. De slaapkamers beschikken over vaste kasten en er is een en-suite badkamer. Buiten vind je een overdekt terras en een eigen terras. De woning is op het westen georiënteerd en kijkt uit op de tuin, het zwembad en de omgeving.
Voor het dagelijks comfort zijn er airconditioning, centrale verwarming en vloerverwarming in de badkamers. Dubbele beglazing en elektrische rolluiken maken het plaatje compleet. Een bijkeuken en een aparte berging zorgen voor extra opbergruimte. Dankzij de lift en de toegankelijkheid voor mensen met beperkte mobiliteit woon je hier gemakkelijk.
Parkeren, veiligheid en voorzieningen
- Ondergrondse garage met meer dan één parkeerplaats
- Afgesloten complex met intercom en alarmsysteem
- Verzorgde gemeenschappelijke tuinen en een gemeenschappelijk zwembad
- Sportschool, sauna, tennisbaan en padelbaan
- Restaurant op het terrein
- Jacuzzi
Ligging
Het penthouse ligt in Fuengirola, in een woonwijk met winkels, scholen en de zee in de buurt. Er is openbaar vervoer dichtbij, zodat je ook zonder auto makkelijk de stad en de kust verkent.
Voor wie
Dit penthouse past bij wie een ruime, comfortabele woning zoekt aan de Costa del Sol, als vaste verblijfplaats of als vakantiehuis. Wie graag actief is, vindt de sport- en wellnessvoorzieningen binnen het complex.
Kenmerken
- Categorie
- Vakantiehuis, Investering, Luxe, Bestaande bouw, Modern
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Centrale verwarming, Vloerverwarming Badkamers
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, WiFi, Sportschool, Sauna, Paddle tennissen, Tennisbaan, Berging, Bijkeuken, Ensuite badkamer, Gehandicapten toegang, Jacuzzi, Dubbele beglazing, Restaurant op locatie
- Meubilering
- Ongemeubileerd
- Tuin
- Gemeenschappelijk, Fraai aangelegd
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- West
- Parkeergelegenheid
- Ondergronds, Garage, Meer dan een
- Zwembad
- Gemeenschappelijk
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, Alarmsysteem
- Ligging
- Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij scholen, Urbanisatie
- Uitzicht
- Tuin, Zwembad, Stedelijk, Straat
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het penthouse?
Het penthouse heeft twee slaapkamers en twee badkamers, met een en-suite badkamer en vaste kasten.
Is er parkeergelegenheid?
Ja, er is een ondergrondse garage met meer dan één parkeerplaats. Daarnaast hoort er een berging bij de woning.
Welke voorzieningen zijn er in het complex?
Het complex heeft een gemeenschappelijk zwembad, verzorgde tuinen, sportschool, sauna, tennisbaan, padelbaan en een restaurant. Het is afgesloten en heeft intercom en alarmsysteem.
Wordt de woning gemeubileerd verkocht?
Nee, het penthouse wordt ongemeubileerd aangeboden. De keuken is wel volledig ingericht.







































