Gerenoveerd penthouse met 4 slaapkamers in Estepona Centro
€ 480.000Excl. belastingen, notaris en advocaat
- 4 slaapkamers
- 2 badkamers
- 104 m² woonoppervlakte
Dit penthouse van 104 m² ligt op de bovenste verdieping in het centrum van Estepona. Het heeft vier slaapkamers, twee badkamers en een privéterras op het zuiden. De woning is volledig gerenoveerd en compleet gemeubileerd.
Over deze woning
Dit penthouse met vier slaapkamers ligt in het levendige centrum van Estepona. Het appartement heeft 104 m² bebouwde oppervlakte, ligt op de bovenste verdieping van een afgesloten complex en is bereikbaar met de lift. Door de ligging op het zuiden valt er de hele dag veel natuurlijk licht naar binnen.
De indeling
Vanuit de ruime woon-eetkamer stap je zo het private, overdekte terras op. De open keuken is volledig ingericht en afgewerkt met moderne materialen. De hoofdslaapkamer heeft een grote inbouwkast, een kluis en een eigen badkamer met een mooi afgewerkte douche. De tweede tweepersoonskamer is ruim en licht en heeft ook een inbouwkast. Daarnaast zijn er twee eenpersoonskamers, waarvan één met inbouwkast. In totaal heeft de woning twee badkamers.
Renovatie en comfort
Het penthouse is volledig gerenoveerd. Ook de elektriciteit, het houtwerk en de leidingen zijn vernieuwd. Dit zijn de belangrijkste kenmerken:
- Airconditioning met warme en koude lucht
- Elektrische rolluiken aan alle ramen
- Volledig gemeubileerd met nieuw meubilair
- Glasvezel en wifi
- Alarmsysteem en intercom
- Afgesloten complex met lift
Locatie
De woning ligt in het centrum van Estepona, met restaurants, winkels en scholen in de buurt. Ook de haven en de jachthaven liggen dichtbij, en er is openbaar vervoer in de buurt. Het strand en de kustpromenade bereik je te voet in ongeveer 7 minuten. Het uitzicht is stedelijk, over de straat. Parkeren kan op straat.
Voor wie
Met vier slaapkamers is dit penthouse geschikt voor gezinnen of voor wie regelmatig gasten ontvangt. Het past ook bij wie een instapklare woning aan de kust zoekt, als vaste verblijfplaats of als tweede huis, op loopafstand van zee en dorpscentrum.
Kenmerken
- Categorie
- Golf, Vakantiehuis, Investering, Luxe, Bestaande bouw
- Klimaatbeheersing
- Airconditioning, Warme A/C, Koude A/C
- Huidige Staat
- Uitstekend
- Extra's
- Overdekt terras, Lift, Inbouwkasten, Nabij vervoer, Privé terras, WiFi, Ensuite badkamer, Optische vezel
- Meubilering
- Volledig gemeubileerd
- Keuken
- Volledig ingericht
- Zonorientatie
- Zuid
- Parkeergelegenheid
- Straat
- Beveiliging
- Omheind complex, Elektrische rolluiken, Deurbel met intercom, Alarmsysteem
- Ligging
- Stad, Dichtbij haven, Dichtbij winkels, Dichtbij zee, Dichtbij scholen, Dichtbij jachthaven
- Voorzieningen
- Elektriciteit, Drinkwater, Telefoon, Gas
- Uitzicht
- Stedelijk, Straat
Veelgestelde vragen
Hoeveel slaapkamers en badkamers heeft het penthouse?
Het penthouse heeft vier slaapkamers en twee badkamers. De hoofdslaapkamer heeft een eigen badkamer.
Heeft het penthouse een terras?
Ja, vanuit de woon-eetkamer loop je naar een privéterras dat overdekt is. De woning ligt op het zuiden.
Hoe ver is het strand?
Het strand en de kustpromenade liggen op ongeveer 7 minuten lopen van de woning.
Is de woning gemeubileerd?
Ja, de woning is volledig gemeubileerd met nieuw meubilair en heeft een volledig ingerichte keuken.
Vergelijkbare woningen
Penthouse Duplex te koop in Estepona Centro
Estepona Centro
€ 3.450.000Excl. belastingen, notaris en advocaat

























































